| Product Name | China High Temperature Pressure Flow Control Valve Manufacturer Op maat met Rotork IQ2 IQ3 IQT IQTM |
|---|---|
| Merken | ROTORK |
| Model | IQwaaier |
| Artikel 2 | legering/staal |
| Stylus van de klep | Verstuiver |
| Media | GAS |
|---|---|
| Torque range | 30 Nm-3000 Nm |
| Power supply | 3ph/380V/50Hz (other voltage on request) |
| Paint | silver-grey |
| Temperature range | -30°C to +70°C |
| Gastoevoerdrukbereik | 140 tot en met 700 KPa |
|---|---|
| Garantieperiode | 1 jaar |
| Certificeringen | PED, CUTR, ATEX, CRN |
| Grootte van de klep | NPS 1, NPS 2 |
| Kritieke Dienst | Vuile dienstverlening, erosie |
| Montagetype | Directe of externe montage op roterende of lineaire regelkleppen |
|---|---|
| Communicatieprotocol | HART (snelweg adresseerbare externe transducer) |
| Ingangssignaal | 4-20 MA DC |
| Luchttoevoerdruk | 1.4 tot 7 bar (20 tot 100 psi) |
| Luchtverbruik | Ongeveer. 0,4 kg/u (bij 1,4 bar) |
| Verstuiver | Pneumatische diafragma-aandrijver (standaard) |
|---|---|
| Voorwaarden | Nieuw |
| toepassing | Ethyleen, luchtscheiding, LNG-vloeibaarheid |
| vermogen | Pneumatisch |
| Toepasselijk medium | Water, olie, vloeibaar gas, etc. |
| Montagetype | Directe of externe montage op roterende of lineaire regelkleppen |
|---|---|
| Communicatieprotocol | HART (snelweg adresseerbare externe transducer) |
| Ingangssignaal | 4-20 MA DC |
| Luchttoevoerdruk | 1.4 tot 7 bar (20 tot 100 psi) |
| Luchtverbruik | Ongeveer. 0,4 kg/u (bij 1,4 bar) |
| Temperatuurbereik | -40... +85 °C / -40... +185 °F, standaardversie |
|---|---|
| Beschermingsklasse | IP66 / NEMA 4X behuizing |
| Diagnostiek | Ja |
| Mededeling | Hart, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
| Verpakking Details | Houten doos + bescherming |
| Verpakking Details | kartonnen/houten kistverpakking |
|---|---|
| Levertijd | 6-8 weken |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 800 reeksen per jaar |
| Plaats van herkomst | Japan |
| Maximale hysteresis | 0.3% |
|---|---|
| Slag bereik | 8-260 mm |
| Modelnummer | SRD991 |
| Inlaatdruk | 1.4-6 bar |
| Lineariteit | < 0,4% van de reisspan |
| Maximale hysteresis | 0.3% |
|---|---|
| Slag bereik | 8-260 mm |
| Modelnummer | SRD991 |
| Inlaatdruk | 1.4-6 bar |
| Lineariteit | < 0,4% van de reisspan |