| Merk / Fabrikant | Masoneilan |
|---|---|
| Voedingsluchtdruk | Typisch 1,4 tot 7 bar (20 tot 100 psig) |
| Proces-/kleptemperatuurbereik | -196 ° C tot +450 ° C |
| Goedkeuringen voor gevaarlijke gebieden | ATEX, IECEx, FM, CSA (voor gecertificeerde modellen) |
| Montage | Directe montage op lineaire (steel) of roterende (ISO 5211) actuatoren |
| Ingangsstroomwaaier | 4~20mA gelijkstroom |
|---|---|
| Afmeting aansluiting luchtbron | PT1/4, NPT1/4 |
| De Classificatie van de toegangsbescherming | IP66 |
| Afmeting aansluiting manometer | PT1/8, NPT1/8 |
| Normale werktemperatuurbereik | 30 °C tot 85 °C (standaardtype), 40 °C tot 85 °C (laagtemperatuurtype) |
| Mededeling | HART 7 |
|---|---|
| Behuizing en dekking | Aluminium (legering nr. 230) poederbedekt |
| Beschermingsklasse | IP 66/type 4X |
| Omgevingstemperatuur | -40 ... 85°C (-40 ... 185°F) |
| Voedingsluchtdruk | 1,4-10 bar (20-145 psig) |
| Levering van stroom | 4 tot 20mA, lusgevoed |
|---|---|
| Elektroverbindingen | PF 1/2, NPT 1/2, M20X1.5 |
| Uitgangsbereik | 0-7 bar (0- 100 psi) |
| Devel druk | 1.4 tot 7 bar (20 tot 100 psi) |
| Pneumatische Verbindingen | PT 1/4, NPT 1/4 |
| Werktemperatuur | Standaardtemperatuur: ¥30 °C tot +70 °C |
|---|---|
| Signal voor de bediening van de actuator | 4-20mA, 0-10V, aan/uit |
| Bonnettype | Standaardtype |
| De Grootte van de Beëindigenverbinding | 1/2“ - 24“ |
| Werkdruk | 6000psi |
| Verpakking Details | Houten krat + bescherming |
|---|---|
| Levertijd | 90 werkdagen |
| Betalingscondities | T/t |
| Levering vermogen | 500 set per jaar |
| Merknaam | Rotork |
| Inlaatdruk | 1,4...6 bar |
|---|---|
| Maximale hysteresis | 0.3% |
| Omgevingsluchttemperatuur voor gebruik | -40...80 °C (-40...176 °F) |
| Communicatiepoortprotocol | HART, 4...20 mA Profibus FOUNDATION-veldbus |
| Maximale druk | 6 bar, 90 psi |
| Communicatie | HART® |
|---|---|
| Beheerslus | 4 tot 20 mA |
| Statische vernietigingsgrenzen | 40 V, interne stroomlimiet ongeveer 40 mA |
| Modelnummer | 3730 |
| Werktemperatuur | Standaardtemperatuur, Op hoge temperatuur |
| Mededeling | In een deksel |
|---|---|
| Diagnostiek | Ja |
| Temperatuurbereik | -40... +85 °C / -40... +185 °F, standaardversie |
| Beschermingsklasse | IP66 / NEMA 4X behuizing |
| Verpakking Details | Kartonnen doos |
| Ingangsstroomwaaier | 4~20mA gelijkstroom |
|---|---|
| Afmeting aansluiting luchtbron | PT1/4, NPT1/4 |
| Ingress Protection Rating | IP66 |
| Afmeting aansluiting manometer | PT1/8, NPT1/8 |
| Normale werktemperatuurbereik | 30 °C tot 85 °C (standaardtype), 40 °C tot 85 °C (laagtemperatuurtype) |