| Bedrijfstemperatuur | Standaardtemperatuur, hoge temperatuur |
|---|---|
| Leveringsmedia | Niet corrosief gas |
| Procescontrole | Flow, druk, temperatuur, niveau |
| Positiecontrole | Throttling Control, aan/uit |
| Max uitlaatdruk | 145 psig |
| Beschermingsklasse | IP66 |
|---|---|
| Mededeling | Hart, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
| Diagnostiek | Ja |
| Temperatuurbereik | -40... +85 °C / -40... +185 °F, standaardversie |
| Kleptype | Diafragma-klep |
| Packaging Details | Packing type: cardboard box/non-fumigation wooden box |
|---|---|
| Merknaam | FOXBORO |
| Model Number | FOXBORO SRD991 |
| Document | xiangjing valve&instrument ...t .pdf |
| Maximale hysteresis | 0.3% |
|---|---|
| Slag bereik | 8-260 mm |
| Modelnummer | SRD991 |
| Inlaatdruk | 1.4-6 bar |
| Lineariteit | < 0,4% van de reisspan |
| Productnaam | FFC elektrische actuator |
|---|---|
| Snelheid | Verstelbare snelheid |
| Geluidsniveau | Minder dan 70 dB binnen 1 m |
| Beschermingsbeoordeling | IP66/67, Optioneel IP68 |
| Omgevingstemperatuur | -25 ° C tot 80 ° C, optioneel bereik: -60 ° C tot +80 ° C |
| Maat | 1/4 NPT |
|---|---|
| Nominale reizen | 7.5/15/30 |
| Openingshoek | 24 tot 100° |
| Spanning | 24VDC |
| Verpakking Details | Papieren doos + bescherming |
| Maximale hysteresis | 0.3% |
|---|---|
| Slag bereik | 8-260 mm |
| Modelnummer | SRD991 |
| Inlaatdruk | 1.4-6 bar |
| Lineariteit | < 0,4% van de reisspan |
| Minimum Current Signal | 3.2mA |
|---|---|
| Pressure | High Pressure |
| Protection Level | IP54 |
| Maximum Voltage | 30.0 VDC |
| Weight | Aluminum3.5 kg |
| Koppelbereik | 10 nm - 4000 nm |
|---|---|
| Snelheidsbereik | Variabele snelheidsregeling van 0,5 tpm tot 60 tpm (afhankelijk van het model) |
| Controletype | Aan/uit, moduleren (continu), positionering |
| Omgevingstemperatuur | -30 ° C tot +70 ° C (standaard); Uitgebreid bereik beschikbaar op aanvraag |
| Stootkracht | Tot 150 kN (met stuwkrachtenheid) |
| Verpakking Details | Verpakkingstype: kartondoos/niet-berokings houten doos |
|---|---|
| Merknaam | FOXBORO |
| Modelnummer | FOXBORO SRD991 |
| Document | xiangjing valve&instrument ...t .pdf |