| Temperatuurbereik | -30°C aan +70°C |
|---|---|
| Beschermingsklasse | IP68 |
| Koppelbereik | 10 Nm-32000 Nm |
| Voeding | 3ph/400V/50Hz (andere spanning op aanvraag) |
| Verpakking Details | Zoals vereist |
| Koppelbereik | 100-2300 nm |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur | -25 ° C ~+70 ° C |
| Elektrische interface | 2 npt 3/4,2 npt1 1/2 |
| Wisselingstijd | 19 -47S |
| Beschermingsklasse | IP67. Optioneel IP68 |
| Productnaam | Niet-opdringerige multi-turn-actuatoren-kalkorque MX-serie B |
|---|---|
| Koppelbeoordelingsbereik | 20 tot 1.700 ft-lb uitgangskoppel |
| Snelheid | 15 tot 200 tpm |
| Temperatuur | -30°C tot 70°C (-22°F tot 158°F) |
| Verpakking Details | Houten doos + bescherming |
| Actie | Lineair roterend type |
|---|---|
| Devel druk | 0,14 tot 0,7 MPa |
| Signaal | 4 20 mA gelijkstroom |
| Nauwkeurigheid | Hoge controleprecisie |
| Bescherming | IP66 Waterdicht Stofdicht |
| Actuatorbewegingstype | Lineaire stuurpen, roterende stuurpen, crankarm |
|---|---|
| Maximale uitgangskracht/koppel | 533787 N, 11300 Nm, 138000 Nm |
| Voedingsspanning | AC100V, AC220V, AC440V, DC48V, AC120V |
| Maximale slag/hoek | 550 mm, 90°, 90° |
| Regelsignaal | 4-20 mA DC, direct digitaal, puls, twee posities |
| Ingangsdruk | 1,4...6 bar |
|---|---|
| Omgevingsluchttemperatuur voor gebruik | -40...80 °C (-40...176 °F) |
| Communicatiepoortprotocol | HART, 4...20 mA Profibus FOUNDATION-veldbus |
| IP graad van bescherming | IP66 |
| Maximale druk | 6 bar, 90 psi |
| Productnaam | NELES ND7000 Intelligente klepcontroller |
|---|---|
| Mededeling | In een deksel |
| Diagnostiek | Ja |
| Beschermingsklasse | IP66 |
| Temperatuurbereik | -40... +85 °C / -40... +185 °F, standaardversie |
| Productnaam | Elektrische actuator van Siposg7 voor de klep van de vissersewt EZ controle en klepactuator |
|---|---|
| Merk | Sipos |
| Model | G7 |
| Matriaal- | Legering/staal |
| Klepstijl | Actuator |
| Werktemperatuurgrenswaarden | -58°F tot 185°F (-50°C tot 85°C) |
|---|---|
| De Grenzen van de opslagtemperatuur | -58°F aan 200°F (- 50°C aan 93°C) |
| Het Effect van de leveringsdruk | 00,05% per psi |
| Relatieve luchtvochtigheid | 10 aan non-condensing 90% |
| Isolatieweerstand | Meer dan 10 G Ohm bij 50% RH |
| Accessoires | Solenoïde klep |
|---|---|
| Kracht | 0.2-2.2KW |
| Lichaamsontwerp | Kort patroon |
| besturingsbereik | 0-100% |
| Temperatuur van de media | Lage temperatuur |