| Signaalbereik | 4-20MA |
|---|---|
| Voedingsluchtdruk | 1,4-10 bar (20-145 psig) |
| Omgevingstemperatuur | -40 ... 85°C (-40 ... 185°F) |
| Beschermingsklasse | IP 66/type 4X |
| Behuizing en dekking | Aluminium (legering nr. 230) poederbedekt |
| Signaalbereik | 4-20MA |
|---|---|
| Voedingsluchtdruk | 1,4-10 bar (20-145 psig) |
| Omgevingstemperatuur | -40 ... 85°C (-40 ... 185°F) |
| Beschermingsklasse | IP 66/type 4X |
| Behuizing en dekking | Aluminium (legering nr. 230) poederbedekt |
| Inlaatdruk | 1,4...6 bar |
|---|---|
| Maximale hysteresis | 0.3% |
| Omgevingsluchttemperatuur voor gebruik | -40...80 °C (-40...176 °F) |
| Communicatiepoortprotocol | HART, 4...20 mA Profibus FOUNDATION-veldbus |
| IP graad van bescherming | IP66 |
| Signalcommunicatie | HART 5 of 7 over 4-20mA |
|---|---|
| Vermogen | 0.2-2.2KW |
| Air Supply | 1.4 tot en met 6.0 bar |
| Lichaamsstijl | 2 richtingen |
| Aanhangsel | Buizen- of wandbevestiging |
| Merk / Fabrikant | Masoneilan |
|---|---|
| Ingangs-/uitgangsverbindingen | Leidingingangen of integrale connectoren |
| Luchtverbruik (stabiele toestand) | Laag, doorgaans < 0,1 SCFM |
| Ingangssignaal (pneumatisch) | 3-15 psi (0,2-1,0 bar) |
| De druk van de outputlucht | 0 tot 100% van toevoerdruk |
| Bescherming tegen corrosie | KS |
|---|---|
| Temperatuur van het medium | Hoge temperatuur |
| Omgevingstemperatuur | - 30 °C tot +70 °C |
| Torsiewaaier | 10 Nm tot 32 000 Nm |
| Handwieloperatie | Handleiding |
| Productnaam | Chinese elektrische controleklep met elektrische de klepactuator van ROTORK IQ2 IQ3 |
|---|---|
| Merk | ROTORK |
| Model | IQwaaier |
| Matriaal | Legering/staal |
| Klepstijl | Aandrijving |
| Productnaam | Elektrische actuator van Siposg7 voor de klep van de vissersewt EZ controle en klepactuator |
|---|---|
| Merk | Sipos |
| Model | G7 |
| Matriaal- | Legering/staal |
| Klepstijl | Actuator |
| Diagnostiek | Ja |
|---|---|
| Max uitlaatdruk | 145 psi |
| Mededeling | In een deksel |
| Media | Gas |
| Modelnummer | IQreeks |
| Stromingskenmerken | Gelijk percentage |
|---|---|
| Drukklasse | Voor de toepassing van deze richtlijn wordt het gebruik van de in bijlage I vermelde chemische stoff |
| Toepassingsscenario | Water, stoom, gas, enz. |
| Gastoevoerdrukbereik | 140 tot en met 700 KPa |
| Grootte van de klep | NPS 1, NPS 2 |