| Communicatieprotocol | HART 7 |
|---|---|
| Maximumoutputdruk | 145 psig |
| Werktemperatuur | Standaard temperatuur, extreme temperatuur |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Invoersignaal | 4-20 mA DC, 24 VDC |
| Diagnostiek | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Montage-type | Integral gemonteerd |
| Leveringsmedia | Lucht, niet corrosief gas |
| Procescontrole | Stroomdruk Temperatuurniveau |
| Bedrijfstemperatuur | Standaardtemperatuur, Op hoge temperatuur |
| Diagnostiek | Ja |
|---|---|
| Montagetype | Integraal gemonteerd |
| Leveringsmedia | Lucht, niet -corrosief gas |
| Procescontrole | Stroomdruk Temperatuurniveau |
| Bedrijfstemperatuur | Standaardtemperatuur, hoge temperatuur |
| Diagnostiek | Ja |
|---|---|
| Montagetype | Integraal gemonteerd |
| Leveringsmedia | Lucht, niet -corrosief gas |
| Procescontrole | Stroomdruk Temperatuurniveau |
| Bedrijfstemperatuur | Standaardtemperatuur, hoge temperatuur |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Werktemperatuur | Standaardtemperatuur, Op hoge temperatuur |
| Type | Elektro Pneumatisch Klepinstelmechanisme |
| Communicatieprotocol | 4-20mA analoog |
| Veiligheidscertificatie | NUL |
| Signaal - Mededeling | HERT 7 over 4-20mA |
|---|---|
| Diagnostiek | Klepstandstellerdiagnostiek/geavanceerde diagnostiek/online klepdiagnostiek |
| Bouw / Materialen | Kopervrije aluminium behuizing/optionele 316SS-behuizing |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C aan +85°C |
| Pneumatische werking | Enkelwerkend, fail safe/roterend en lineair |
| Communicatieprotocol | Hart, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
|---|---|
| Ingangssignaal | 4-20 MA DC |
| Luchttoevoerdruk | 1.4 tot 7 bar (20 tot 100 psi) |
| Luchtverbruik | Ongeveer. 0,4 kg/u (bij 1,4 bar) |
| Uitgangssignaal | Pneumatisch (naar actuator) |
| Productnaam | Simson 44-11 |
|---|---|
| Afdichting van de stoelstop | Metalen afdichting/zachte afdichting/hoogwaardige metalen afdichting |
| Garantie | 1 jaar |
| ANSI Klasse | 150 tot 2500 |
| Bepaling van de druk | Klasse 125 tot 300 |
| Ballenmaterialen | polyvinylidenefluoride |
|---|---|
| Maat | Een halve centimeter. |
| Pneumatische verrichting | Single Acting Dubbel Acting |
| Luchtverbinding | RC 1/4, 1/4 NPT,G 1/4 |
| Outputsignalen | 4 tot 20 mA de Positie brengt opnieuw over |
| Product Name | Pneumatische kogelkranen met Korea Original Tissin TS800/TS805 Serie Intelligente Smart Positieregel |
|---|---|
| Merken | Tissin |
| Model | TS800 |
| Artikel 2 | legering/staal |
| Stylus van de klep | Positioner |