| Precisie | Hoog |
|---|---|
| Beschermingsgraad | IP66/IP67 (stof- en waterdicht) |
| Montagetype | Integrale of externe montage (compatibel met IEC/NAMUR-normen) |
| Voeding | 24 V gelijkstroom (minimaal 9,5 V voor analoge besturing, 10 V voor HART) |
| Omgevingstemperatuur | -10 tot +60°C, -10 tot +60°C, -10 tot +60°C |
| Product Name | Originele flowserve positioner UAS Logix 3200 MD pneumatische digitale ventiel positioner met veel v |
|---|---|
| Model | SA/CL |
| Temperatuur van de media | Hoge temperatuur |
| Druk | Hoge druk |
| Bedrijfstemperatuur | -20 aan 55°C (- 4 aan 122°F) |
| Type | Digital valve positioner |
|---|---|
| Storage Temperature Limits | -58°F to 200°F (-50°C to 93°C) |
| Relative Humidity | 10 to 90% non-condensing |
| Supply Pressure Effect | 0.05% per psi |
| Valve type | Ball valve, butterfly valve, Check valve, Gate valve, globe valve, Diaphragm valve |
| Montagetype | Directe of externe montage op roterende of lineaire regelkleppen |
|---|---|
| Communicatieprotocol | HART (snelweg adresseerbare externe transducer) |
| Ingangssignaal | 4-20 MA DC |
| Luchttoevoerdruk | 1.4 tot 7 bar (20 tot 100 psi) |
| Luchtverbruik | Ongeveer. 0,4 kg/u (bij 1,4 bar) |
| Diagnostiek | Reizen, druk, leveringsmonitoring |
|---|---|
| Woningmateriaal | Aluminiumlegering met epoxycoating |
| Outputdruk | 0 - 100% van de leveringsdruk |
| Geïntegreerde booster | Optioneel (voor high-speed applicaties) |
| Certificering van gevaarlijke gebieden | ATEX, IECEx, FM |
| Temperatuur van de media | Normale temperatuur |
|---|---|
| Media | Gas |
| Werkdrukbereik | Aangepast |
| Communicatieprotocol | HART |
| Diagnostiek | Diagnostiek |
| Maximale hysteresis | 0.3% |
|---|---|
| Slag bereik | 8-260 mm |
| Modelnummer | SRD991 |
| Inlaatdruk | 1.4-6 bar |
| Lineariteit | < 0,4% van de reisspan |
| Maximale hysteresis | 0.3% |
|---|---|
| Slag bereik | 8-260 mm |
| Modelnummer | SRD991 |
| Inlaatdruk | 1.4-6 bar |
| Lineariteit | < 0,4% van de reisspan |
| Naam van het product | Fisher DVC2000 klepstandsteller en Chinese pneumatische regelklep |
|---|---|
| Gegevensinterface | Draadloos |
| Diagnostiek | - Ja, dat klopt. |
| Montagetype | Integral gemonteerd |
| Leveringsmedia | Lucht, niet corrosief gas |
| Temperatuurbereik | -40... +85 °C / -40... +185 °F, standaardversie |
|---|---|
| Mededeling | Hart, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
| Beschermingsklasse | IP66 / NEMA 4X behuizing |
| Verpakking Details | Doos + houten krat + beschermende verpakking |
| Levertijd | 60 dagen |