| Communicatiepoortprotocol | HART, 4...20 mA Profibus FOUNDATION-veldbus |
|---|---|
| Type pneumatische aansluiting | 0.25 inch 18 NPT G 1/4 |
| Ingangsdruk | 1,4...6 bar |
| Slag bereik | 8...260 mm |
| Maximale hysteresis | 0.3% |
| Temperatuurbereik | -320 tot +842 °F (-196 tot +450 °C) |
|---|---|
| Std. Materialen | Gietijzer, Koolstofstaal, Roestvrij staal, Monel |
| Bepaling van de druk | Klasse 125 tot 300 |
| Garantie | 1 jaar |
| ANSI Klasse | 150 tot 2500 |
| Communicatieprotocol | 4-20 Ma Hart |
|---|---|
| Ingangssignaal | Elektrisch |
| Bedrijfstemperatuur | Standaardtemperatuur, hoge temperatuur |
| Leveringsmedia | Lucht, aardgas, stikstof |
| Max uitlaatdruk | 145 psig |
| Inlaatdruk | 1,4...6 bar |
|---|---|
| Maximale hysteresis | 0.3% |
| Omgevingsluchttemperatuur voor gebruik | -40...80 °C (-40...176 °F) |
| Communicatiepoortprotocol | HART, 4...20 mA Profibus FOUNDATION-veldbus |
| IP graad van bescherming | IP66 |
| Verpakking Details | kartonnen/houten kistverpakking |
|---|---|
| Levertijd | 6-8 weken |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 800 reeksen per jaar |
| Plaats van herkomst | China |
| Voorwaarde | Nieuw origineel |
|---|---|
| Functie | kleppositieregelaar |
| Voorraad | op voorraad |
| type | Klepstandsteller, pneumatische actuator, kleplichaam |
| Verpakking Details | Op basis van vraag |
| Toepassing | Industriële sector |
|---|---|
| Kracht | Elektrisch |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM's |
| Toepasselijk medium | Water/lucht/gas/olie/stoom |
| Naam van het product | Rotork IQ-serie Intelligente elektrische actuator met meerdere draaien |
| Naam van het product | Flowserve 520MD Digitale Valve Positioner |
|---|---|
| Vochtigheid | 0-100% Niet-condenserend |
| Voltagevoorziening (maximaal) | 30 VDC |
| Gewicht van de kleppositionering | 3,5 kg |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM |
| Voorwaarde | Nieuw origineel |
|---|---|
| Functie | kleppositieregelaar |
| Voorraad | op voorraad |
| type | Klepstandsteller, pneumatische actuator, kleplichaam |
| Verpakking Details | Op basis van vraag |
| Minimumstroomsignaal | 3.2 mA |
|---|---|
| De Druk van de luchtlevering | Single-acting (van 1,4 tot 6,9 bar), double-acting (van 1,4 tot 10,3 bar) |
| Werktemperatuur | -50°C tot +85°C |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Signalcommunicatie | HART 5 of 7 over 4-20mA |