| Verstuiver | Pneumatische diafragma-aandrijver (standaard) |
|---|---|
| Voorwaarden | Nieuw |
| Toepassing | Ethyleen, luchtscheiding, LNG-vloeibaarheid |
| Kracht | Pneumatische |
| Toepasselijk medium | Water, olie, vloeibaar gas, etc. |
| Toepasselijke actuator | Pneumatische enkel- en dubbelwerkende, lineaire en roterende motoren |
|---|---|
| Ingangssignaal | 4-20 MA DC |
| Communicatiesysteem | SFN-communicatie (model AVP300/301/302)/HART6 (model AVP302) |
| Uitgangssignaal | 4-20 mA DC (reistransmissie) |
| bliksembeveiliging | Piekwaarde van spanningsstoot: 12 kV/piekwaarde van stroomstoot: 1000 A |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Maximale hysteresis | 0.3% |
| Modelnummer | SRD991 |
| Pneumatische verrichting | Single Acting Dubbel Acting |
| Slag bereik | 8-260 mm |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Aangepaste ondersteuning | OEM |
| Modelnummer | 3200md |
| temperatuur van media | Lage temperatuur |
| Sollicitatie | Algemeen |
| Instellen | 4 tot 20 ma |
|---|---|
| Valveverplaatsing | 3.6 tot 300 mm |
| Openingshoek | 24 tot 100° |
| Materiaal | Staal |
| Mededeling | HART® veldcommunicatieprotocol |
| Grootte van de klep | DN 15-DN 100 |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Voedingsdruk | 0.05-16 bar |
| Lange | 130-350 mm |
| Hoogte H1 | 335-540 mm |
| Productnaam | Instelmechanisme van de Masoneilan het Digitale Klep |
|---|---|
| Signaal - Mededeling | HART 5 of 7 over 4-20mA |
| Diagnostiek | Standaarddiagnose;Geavanceerde diagnose |
| Bedrijfstemperatuur | -50°C tot +85°C |
| Kenmerken | Technologie voor contactloze positiesensoren, makkelijk, eenvoudig, nauwkeurig. |
| Communication Platform | HART |
|---|---|
| Type | Digital Valve Positioner |
| Supply pressure | 20 - 100 Psi (1.4 – 7 Bar) |
| Warranty | 1 Year |
| Shell material | Industrial Aluminum Housing |
| Digitale positioner | 4 - 20 MA (HART) |
|---|---|
| Communicatieprotocol | HART |
| luchtvochtigheid | 0-100% Niet-condenserend |
| Schelpenmateriaal | Industrieel aluminium huis |
| Standaardspanning | 10 VDC |
| Temperatuurbereik | -320 tot +842 °F (-196 tot +450 °C) |
|---|---|
| Productnaam | Samson 3241 |
| Verwarmingsjas | Klasse 150 |
| Garantie | 1 jaar |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM-producten |