| Producttype | kleppositieregelaar |
|---|---|
| Sollicitatie | Thermische energie petrochemische industrie |
| Mededeling | Analoge signaalfeedback |
| Devel druk | 0,14 tot 0,7 MPa |
| Bescherming | Explosiebestendig type |
| Verpakking Details | kartonnen/houten kistverpakking |
|---|---|
| Levertijd | 6-8 weken |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 800 reeksen per jaar |
| Plaats van herkomst | China |
| Verpakking Details | kartonnen/houten kistverpakking |
|---|---|
| Levertijd | 6-8 weken |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 800 reeksen per jaar |
| Plaats van herkomst | China |
| Naam van het product | Samson 3241 Pneumatische controleklep met Vissers3582i digitaal instelmechanisme |
|---|---|
| Brandnaam | SAMSON |
| Model | 3222 reeksen |
| Matrial | Legering/Staal |
| Grootte | 2-12 duim |
| Gegevensinterface | Draadloos |
|---|---|
| Ingangssignaal | Elektrisch |
| Positiecontrole | Throttling On/Off Controle, |
| Modelnummer | DVC6200 |
| Procescontrole | Stroom, druk, temperatuur, niveau |
| Naam van het product | Samson 3241 Pneumatische controleklep met Vissers3582i digitaal instelmechanisme |
|---|---|
| Brandnaam | SAMSON |
| Model | 3222 reeksen |
| Matrial | Legering/Staal |
| Grootte | 2-12 duim |
| Montage | Directe montage op lineaire (steel) of roterende (ISO 5211) actuatoren |
|---|---|
| Ingangs-/uitgangsverbindingen | Leidingingangen of integrale connectoren |
| Behuizing | Minimaal IP66 / NEMA 4X; Explosieveilige opties beschikbaar |
| Lineariteit | ±0,5% tot ±2,0% van spanwijdte |
| De druk van de outputlucht | 0 tot 100% van toevoerdruk |
| Naam van het product | Masoneilan SVI2 Digitale Valve Positioner |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Stroomvoorziening | 4-20mA |
| type van de klep | Lineaire of roterende bewegingsregelaar |
| Pneumatiek | Lucht of zoet aardgas C |
| Invoersignaal | Elektrisch |
|---|---|
| Gegevensinterface | Bedraad |
| Positiecontrole | Throttling On/Off Controle, |
| Leveringsmedia | Lucht, Aardgas, Stikstof |
| Procesbeheersing | Stroom, Druk, Temperatuur, Niveau |
| Min./ Max.Current | Min./ Max.Current |
|---|---|
| Luchtverbruik | Sup = 1,4 ~ 6 bar |
| Beschermingsklasse | IP66 |
| Lichaamsmateriaal | Aluminium |
| Luchttoevoerdruk | 1.4 - 7,0 bar (20 - 100 psi) |