| Communicatie protocol | Profibus |
|---|---|
| Maximum afzetdruk | 145 psig |
| Opzettend Type | Opzettend Type |
| Positiecontrole | Throttling On/Off Controle, |
| Leveringsmedia | Lucht, Aardgas, Stikstof |
| Stromingskenmerken | Gelijk percentage |
|---|---|
| Drukklasse | Voor de toepassing van deze richtlijn wordt het gebruik van de in bijlage I vermelde chemische stoff |
| Certificeringen | PED, CUTR, ATEX, CRN |
| Afsluitingsklasse | Klasse IV (FCI 70-2) |
| Grootte van de klep | NPS 1, NPS 2 |
| nominale diameter | DN15~DN600 |
|---|---|
| Basisfout | ± 1% |
| Verpakking | PFA, doorzichtig, gesmolten |
| Inherente Kenmerken | Lineair |
| Controlesignaal | 4-20 mA |
| lekken | 0.01% X Nominale ventielcapaciteit |
|---|---|
| Verbindingen | Flanken |
| Inherente Kenmerken | Lineair |
| Basisfout | ± 1% |
| Controlesignaal | 4-20 mA |
| De richting van de actie | Reversibel |
|---|---|
| Statische vernietigingsgrenzen | 100 MA |
| Afwijking | ≤ 1% |
| kenmerk | Neles besturingsklep Neles positioner |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM's |
| kenmerk | Neles besturingsklep Neles positioner |
|---|---|
| Temperatuur van het medium | Temperatuur op hoge temperatuur, Lage, Middelgrote Temperatuur, Normale Temperatuur |
| Toepassing | Industriële sector |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM's |
| Signaalwaaier | 4 tot 20 MA |
| Beschikbaarheid van de voorraden | 20 stuks |
|---|---|
| Werkwijze | Dubbel optreden |
| Leveringsmedia | Luchtgas |
| Product Categorie | Pneumatische bedieningskleppen |
| Materiaal | Aluminium |
| Product Name | Chinese controleklep met van het de Klepinstelmechanisme TS600 van Tissin Slimme de Reeks pneumatisc |
|---|---|
| Merken | Tissin |
| Model | TS600 |
| Artikel 2 | legering/staal |
| Stylus van de klep | Positioner |
| Productnaam | Samson Pneumatic Smart Positioner 3730-31001 met de Chinese klep van de merkcontrole en 4746 grenssc |
|---|---|
| Merk | SAMSON |
| Model | 4746 |
| Matrial | Het staal van aluminium/stainless |
| Klepstijl | de doos van grensschakelaars |
| naam | 732E zonderlinge paragraaf-VERBINDING vleugelklep voor KOSO-controleklep met de reeksinstelmechanism |
|---|---|
| Type | 732E |
| Lichaamslengte | 3“ (80A) ~96“ (2400A) |
| Lichaamsclassificatie | ANSI/ASME klasse 150~1500 |
| Vloeibare temperatuur | -196~600° |