| Grootte | 1/2 |
|---|---|
| De waaier van de inhamdruk | 500 tot 2400 Psig (34,5 tot 165,5 Barg) |
| Werktemperatuurbereik | 0-100 graden Celsius |
| Ontwerp | 40mm sensor, roestvrij staal |
| Leveringsmedia | Lucht, aardgas |
| Temperatuur | -52°C tot 85°C (-61,6°F tot 185°F) |
|---|---|
| Minimale invoerdruk | 1,5 bar (22 psi) |
| Bedrijfsvochtigheid | 0 - 100% niet-condenserend |
| Herhaalbaarheid | ≤0.25% |
| Maximale invoerdruk | 10,3 bar (150 psi) |
| Communicatieprotocol | HART 5 of HART 7 |
|---|---|
| Beschikbare montage | Lijnvormige schuifstam; roterende toepassingen met een kwartdraai |
| Analoog signaal | 4-20 MA DC |
| Voedingsspanning | 8-30 VDC |
| Goedkeuringen | FM; ATEX; IECEx |
| Ingangssignaal | 4-20 mA DC, HART 7-communicatie |
|---|---|
| Pneumatische uitgang | Enkel-/dubbelwerkend beschikbaar |
| Stroomcapaciteit | Tot 12,7 Nm³/u (450 scfu) |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C tot +85°C (-40°F tot +185°F) |
| Behuizing | IP66 |
| voorwaardelijk | Nieuw |
|---|---|
| Communicatieprotocol | HART 5 of HART 7 |
| Analoog signaal | 4-20 mA gelijkstroom |
| Media | Lucht & Gas |
| Elektrische aansluiting | 1 /2 NPT intern of M20 |
| Eindstijl | FNPT |
|---|---|
| Normen en goedkeuringen | ASTM A126 Klasse B Body |
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | gietijzer |
| Voorwaarde | Nieuw |
| De maximumdruk van de Noodsituatieafzet | 150 psi / 10,3 bar boven uitlaatdruk |
|---|---|
| Benaderende Gewichten | 0,5kg-1,8kg |
| Temperatuurmogelijkheden | -40 tot 180°F / -40 tot 82°C |
| Grootte van het lichaam en eindverbindingsstijl | 1/2 NPT / 1/4 NPT |
| Materiaal | Aluminium/roestvrij staal |
| Productnaam | Chinese controleklep met van het de klepinstelmechanisme van de instelmechanismekoso KGP5000 REEKS s |
|---|---|
| Merk | Koso |
| Model | KGP5000 |
| Matriaal | Legering/staal |
| Klepstijl | Positioner |
| Productnaam | Slimme posititioner van ROTORK YTC ytc klep van de 3300 reeksen de elektrische controle met klep van |
|---|---|
| Merk | ROTORK |
| Model | Yt-3300 |
| Matrial | Legering/Staal |
| Klepstijl | Instelmechanisme |
| Productnaam | samson controleklep met instelmechanisme 3766,3767 klepinstelmechanisme |
|---|---|
| Merk | SAMSON |
| Model | 3661 |
| Matrial | Legering/Staal |
| Torsie | 34~13500Nm |