| Bescherming tegen corrosie | KS |
|---|---|
| Handwieloperatie | Handleiding |
| Rotatiehoek | Min 2,5° max 100° |
| Media | Gas |
| Bescherming van zeehonden | IP68 |
| Temperatuurbereik | -40... +85 °C / -40... +185 °F, standaardversie |
|---|---|
| Mededeling | In een deksel |
| Beschermingsklasse | IP66 / NEMA 4X behuizing |
| Diagnostiek | Ja |
| Levering van stroom | Lusvoeding, 4-20 mA |
| Standaard temperatuurbereik | -40° tot +85 °C / -40° tot +185 °F |
|---|---|
| Temperatuurcycli / Droge hitte | IEC 60068-2-2 |
| Vochtigheidsgrenzen | Volgens IEC 60068-2-30 |
| Actie | Enkelwerkend, direct of omgekeerd |
| Vervoerbereik | Lineair; 5...120 mm / 0,2...4,7 inch Draaiend; 30...160 graden. |
| Temperatuurbereik | -196 °C tot +343 °C; Varilog: -29 °C tot +343 °C |
|---|---|
| Drukwaarden | ANSI 150-1500 (flang), ANSI 150-2500 (flangloos/gedrukt) |
| Voorwaarden | Nieuw |
| Actuator | Vlamdiafragma (directe/omgekeerde werking) |
| Sollicitatie | Toepassingen met lage flow |
| Modelnummer | SVI2/SVI3/SVI1000 |
|---|---|
| Opslagtemperatuurlimieten | -58 ° F tot 200 ° F (-50 ° C tot 93 ° C) |
| Relatieve vochtigheid | 10 tot 90% niet-condenserend |
| Snelle tijdelijke burst | Geen effect bij 2 kV |
| Aangepaste ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Certificering | CCC |
|---|---|
| Kleptype | Volumeverhogers |
| Productnaam | Fisher 2625 serie Volume Boosters |
| Verbinding | 3/4 |
| Packaging Details | 10X20X20 Cm |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Modelnummer | 6524 184400 |
| Zeehonden | NBR, EPDM, FKM |
| Materiaal van het lichaam | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Modelnummer | SVI2 |
|---|---|
| Opslagtemperatuurlimieten | -58 ° F tot 200 ° F (-50 ° C tot 93 ° C) |
| Relatieve vochtigheid | 10 tot 90% niet-condenserend |
| Snelle tijdelijke burst | Geen effect bij 2 kV |
| Aangepaste ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Montagepositie | Verticaal, condensat afvoer naar beneden |
|---|---|
| Bedieningsmedia | Lucht/Gas/Vloeistof |
| Lichaamsstijl | 2 richtingen |
| Temperatuur van de media | Lage temperatuur |
| Maximale stroom | 30 VDC-conformiteitsspanning |
| Garantie | 3 jaar |
|---|---|
| Modelnummer | DL3010 |
| Montagetype | Integraal gemonteerd |
| Gegevensinterface | bedraad |
| Max uitlaatdruk | 145 psig |