| Garantie | 3 jaar |
|---|---|
| Modelnummer | DL3010 |
| Montagetype | Integraal gemonteerd |
| Gegevensinterface | bedraad |
| Max uitlaatdruk | 145 psig |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Aangepaste steun | OEM, ODM, OBM |
| Modelnummer | 6524 184400 |
| Verbinding | NBR, EPDM, FKM |
| Lichaamsmateriaal | Messing |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Mod6524 184400el Nummer | 3582i |
| zeehond | NBR, EPDM, FKM |
| Werkcyclus | 100% ononderbroken classificatie |
| Werkdruk | 10,3 bar (150 psig) |
|---|---|
| Reispunt | Instelbaar van minimaal 2,8 bar tot maximaal 72 procent druk |
| Modelnaam | 377D, 377L, 377U, 377CW uitschakelklep |
| Montage | Verdeelstuk gemonteerd, juk gemonteerd of beugel gemonteerd |
| Lichaamsverbindingen | 1/4 NPT Interne |
| Maximale hysteresis | 0.3% |
|---|---|
| Slag bereik | 8-260 mm |
| Modelnummer | SRD991 |
| Inlaatdruk | 1.4-6 bar |
| Lineariteit | < 0,4% van de reisspan |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Aangepaste ondersteuning | OEM |
| Modelnummer | 3200md |
| temperatuur van media | Lage temperatuur |
| Sollicitatie | Algemeen |
| Devel druk | 0,14 tot 0,7 MPa= 1,4 tot 7 bar = 20 tot 102 psi |
|---|---|
| Bescherming tegen ingress | IP66 |
| Gewicht | 2,7 kg/2,8 kg |
| Stroom capaciteit | 80 LPM (sup = 0,14 MPa) 2,83 CFM (sup = 20 psi) |
| Herhaalbaarheid | ± 0,5% FS |
| PMA | 16 bar g @ 120 °C |
|---|---|
| Toepassingsscenario | Water, stoom, gas, enz. |
| Maten | DN 50 tot 1200 NPS 2 tot 48 |
| Signaldruk | Max. 0 tot 6,0 bar |
| Input | 4-20 mA |
| Outputdruk | 0.1-10 bar |
|---|---|
| Beschermingsklasse | IP66 |
| Mededeling | HART 7/Foundation Veldbus |
| Operationele temp | -52°C–185°F (-62°C–85°C) |
| Ingangssignaal | 4-20mA + HART/Foundation-veldbus |
| Maximale hysteresis | 0.3% |
|---|---|
| Slag bereik | 8-260 mm |
| Modelnummer | SRD991 |
| Inlaatdruk | 1.4-6 bar |
| Lineariteit | < 0,4% van de reisspan |