| Product Name | Flowserve 520MD Digitale Valve Positioner |
|---|---|
| Vochtigheid | 0-100% Niet-condenserend |
| Voltagevoorziening (maximaal) | 30 VDC |
| Gewicht van de kleppositionering | 3,5 kg |
| Herhaalbaarheid | < 0=""> |
| Model | 3730-3 |
|---|---|
| Verpakking Details | Karton |
| Levertijd | 2-3days |
| Betalingscondities | L/C, T/T |
| Levering vermogen | 99 |
| Gewicht | 3,5 kg |
|---|---|
| Voltagevoorziening (maximaal) | 30 VDC |
| Minimale vereiste werkstroom | 3.6 mA |
| Herhaalbaarheid | <0,25% |
| Invoersignaalbereik | 4 - 20 mA HART |
| Herhaalbaarheid | +/- 0,2% FS |
|---|---|
| Luchtverbruik | 0,9 SCFM @ 20 psi |
| Bevestiging kleppositie | 4- 20mA uitgangsbewakingssignaal (zelfde type als ingangssignaal) |
| Devel druk | 20 tot 100 psi (gefilterde, droge, olievrije lucht) |
| Luchtverbindingen | 1/4 "NPT |
| Modelnummer | Tzidc-200 |
|---|---|
| De Grenzen van de opslagtemperatuur | -58°F aan 200°F (- 50°C aan 93°C) |
| Relatieve Vochtigheid | 10 aan non-condensing 90% |
| Snelle Voorbijgaande Uitbarsting | Geen effect bij 2 kV |
| Aangepaste steun | OEM, ODM, OBM |
| Type | DVC2000 |
|---|---|
| Communication protocol | HART, 4-20mA analog |
| Data interface | Wired |
| Diagnosis | Have |
| Input signal | Electric |
| Voeding | Tweedraads, 4-20 mA, 10,0 tot 30,0 VDC |
|---|---|
| Standaardspanning | 10.0 VDC @ 20 MA |
| Effectieve weerstand | 495 Ω bij 20 mA typisch Voeg 20 Ω toe wanneer HART-communicatie actief is |
| Communicatie | Hart -protocol |
| Temperatuurbereik voor transport en opslag | -40° tot 176°F (-40° tot 80°C) |
| Devel druk | Min. 1,5 bar; maximaal 7 bar (101 psig) |
|---|---|
| Behuizing | IP66 |
| Luchtverbruik | 0,06-0,12 Nm³/u |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C tot 80°C (-40°F tot 176°F) |
| Voeding | 8,5-30 V DC |
| Certificeringen | ATEX, FM, IEC en CSA-goedkeuringen. |
|---|---|
| Versie voor langere looptijd | S2 - 30 minuten werk |
| Torsiewaaier | 10 Nm tot 32 000 Nm |
| Handwieloperatie | Handleiding |
| Uitgangssnelheid | 4 tot 180 Rpm |
| Torsiewaaier | 10 Nm tot 32 000 Nm |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Bescherming tegen corrosie | KS |
| Bescherming van zeehonden | IP68 |
| Versie voor langere looptijd | S2 - 30 minuten werk |