| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Modelnummer | DVC6200 |
| zeehond | NBR, EPDM, FKM |
| Materiaal van het lichaam | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Beschermingsklasse | IP66 |
|---|---|
| Mededeling | Hart, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
| Diagnostiek | Ja |
| Temperatuurbereik | -40... +85 °C / -40... +185 °F, standaardversie |
| Kleptype | Diafragma-klep |
| Signaalbereik | 4-20MA |
|---|---|
| Voedingsluchtdruk | 1,4-10 bar (20-145 psig) |
| Omgevingstemperatuur | -40 ... 85°C (-40 ... 185°F) |
| Beschermingsklasse | IP 66/type 4X |
| Behuizing en dekking | Aluminium (legering nr. 230) poederbedekt |
| Werktemperatuurgrenswaarden | -58°F tot 185°F (-50°C tot 85°C) |
|---|---|
| Levert drukeffect | 0,05% per psi |
| Isolatieweerstand | Meer dan 10 G Ohm bij 50% RH |
| Snelle tijdelijke burst | Geen effect bij 2 kV |
| relatieve vochtigheid | 10 tot 90% niet-condenserend |
| Digitale positioner | 4 - 20 MA (HART) |
|---|---|
| Communicatieprotocol | HART |
| luchtvochtigheid | 0-100% Niet-condenserend |
| Schelpenmateriaal | Industrieel aluminium huis |
| Standaardspanning | 10 VDC |
| Maat | 1/4 NPT |
|---|---|
| Nominale reizen | 7.5/15/30 |
| Openingshoek | 24 tot 100° |
| Spanning | 24VDC |
| Verpakking Details | Papieren doos + bescherming |
| Gewicht | 3,5 kg |
|---|---|
| Voltagevoorziening (maximaal) | 30 Vdc |
| Minimale vereiste werkstroom | 3.6 mA |
| Herhaalbaarheid | <0,25% |
| Invoersignaalbereik | 4 - 20 mA HART |
| Invoer | 4-20 mA DC (weerstand 300 Ω) |
|---|---|
| Mededeling | HART6 (AVP102) |
| Luchttoevoer | 140-700 kPa |
| luchtgebruik | 4 L/min (N) enkelwerkend bij balans |
| Maximale stroom | 110 L/min (N) enkelwerkend bij 400 kPa |
| Voeding | Tweedraads, 4-20 mA, 10,0 VDC plus lijnverliezen |
|---|---|
| Invoersignaalbereik | 4 - 20 mA |
| Standaardspanning | 10 tot 32 VDC @ 20 mA |
| Effectieve weerstand | 500 Ω @ 20 mA Typisch |
| Communicatie | HART-protocol (alleen Logix 382X) |
| Ingangssignaal | 4-20 mA HART (belastingsspanning typisch 6,6 V) |
|---|---|
| Verpakking Details | Doos + houten krat + beschermende verpakking |
| Levertijd | 60 dagen |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 600 eenheden per jaar |