| Garantie | 3 jaar |
|---|---|
| Modelnummer | DVC6200 |
| Montage-type | Integral gemonteerd |
| Gegevensinterface | Draadloos |
| Max Outlet Pressure | 145 psig |
| Drukverbindingen | 1/4 NPT Interne |
|---|---|
| Productstijl | Nieuw |
| Elektroverbinding | 1/2-14 NPT-leidingverbinding |
| Gevoeligheid | Een verandering van 10% in het aanbod |
| Maximale stroom | 30 VDC-conformiteitsspanning |
| Benaderend Gewicht | 3.5 Kg (8.0 pond) |
|---|---|
| Hoofdstuk | Aluminium ASTM 360 |
| Verf | Grijze polyurethaan (categorie C4 volgens ISO 12944-2) |
| Modelnummer | SVI1000/SVI2/SVI3 |
| Valve-instellingspunt | 4-20mA, 450 Ohm Invoerweerstand |
| Communicatie | HART 7 |
|---|---|
| Behuizing en dekking | Aluminium (legering nr. 230) poederbedekt |
| Beschermingsklasse | IP 66/type 4X |
| omgevingstemperatuur | -40 ... 85°C (-40 ... 185°F) |
| Voedingsluchtdruk | 1,4-10 bar (20-145 psig) |
| Omgevingstemperatuur | -20 ~ +70°C |
|---|---|
| Herhaalbaarheid | Binnen ± 0,5% FS |
| Voedingsluchtdruk | Max. 7.0Bar (100psi) |
| Ingangssignaal | 0,2 ~ 1,0 bar (3 - 15psi) |
| Gewicht | 2.1 kg |
| Max uitlaatdruk | 145 psig |
|---|---|
| Diagnostiek | Ja |
| Leveringsmedia | Lucht, aardgas, stikstof |
| Procescontrole | Flow, druk, temperatuur, niveau |
| Verpakking Details | Kartonnen doos |
| Communicatieprotocol | HART 5 of HART 7 |
|---|---|
| Beschikbare montage | Lijnvormige schuifstam; roterende toepassingen met een kwartdraai |
| Analoog signaal | 4-20 MA DC |
| Voedingsspanning | 8-30 VDC |
| Goedkeuringen | FM; ATEX; IECEx |
| Modelnummer | Tzidc-200 |
|---|---|
| De Grenzen van de opslagtemperatuur | -58°F aan 200°F (- 50°C aan 93°C) |
| Relatieve vochtigheid | 10 aan non-condensing 90% |
| Snelle Voorbijgaande Uitbarsting | Geen effect bij 2 kV |
| Aangepaste Steun | OEM, ODM, OBM |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Modelnummer | ND 9000 |
| zeehond | NBR, EPDM, FKM |
| Minimaal signaal | 3.6 mA |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Modelnummer | DVC6200 |
| zeehond | NBR, EPDM, FKM |
| Materiaal van het lichaam | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |