| Voeding | Tweedraads, 4-20 mA, 10,0 VDC plus lijnverliezen |
|---|---|
| Invoersignaalbereik | 4 - 20 mA |
| Standaardspanning | 10 tot 32 VDC @ 20 mA |
| Effectieve weerstand | 500 Ω @ 20 mA Typisch |
| Communicatie | HART-protocol (alleen Logix 382X) |
| Ingangssignaal | 4-20 mA HART (belastingsspanning typisch 6,6 V) |
|---|---|
| Verpakking Details | Doos + houten krat + beschermende verpakking |
| Levertijd | 60 dagen |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 600 eenheden per jaar |
| NAAM | KLEPPEN CRYOGENE KLEPPEN EN CONTROLES MET APEX7000-INSTELMECHANISME |
|---|---|
| Merk | CONTANT GELD |
| Model | Cryogeen |
| Verbindingen | Ingepaste NPTF (facultatieve BSP op sommige modellen) |
| Maximum aanvankelijke druk | 650 psi (45,7 kg/cm2) |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Aangepaste steun | OEM, ODM, OBM |
| Modelnummer | 6524 184400 |
| Verbinding | NBR, EPDM, FKM |
| Materiaal van het lichaam | Messing |
| Instellingspunt | 4 tot 20 mA |
|---|---|
| Valveverplaatsing | 3.6 tot 300 mm |
| Openingshoek | 24 aan 100° |
| Materiaal | Staal |
| Communicatie | HART® veldcommunicatieprotocol |
| Instellingspunt | 4 tot 20 mA |
|---|---|
| Valveverplaatsing | 3.6 tot 300 mm |
| Openingshoek | 24 aan 100° |
| Materiaal | Staal |
| Communicatie | HART® veldcommunicatieprotocol |
| Instellingspunt | 4 tot 20 mA |
|---|---|
| Valveverplaatsing | 3.6 tot 300 mm |
| Openingshoek | 24 aan 100° |
| Materiaal | Staal |
| Communicatie | HART® veldcommunicatieprotocol |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Temperatuur van de media | Hoge temperatuur |
| Luchtverbindingen | G of NPT |
| Invoersignaal | 4-20 mA gelijkstroom |
| Lineariteit | <0> |
| Communicatieprotocol | 4-20 MA HART |
|---|---|
| Uitgangssignaal | Luchtdruk tot 145 psig (10 bar) |
| Beschermingscategorie | IP66/IP67 |
| Stroomvoorziening | 24 V gelijkstroom |
| Diagnostische functies | Real-time klepgezondheidsmonitoring en prestatiediagnostiek |
| Product Name | Neles ND9000 intelligente klepcontroller |
|---|---|
| Temperatuurbereik | -40... +85 °C / -40... +185 °F, standaardversie |
| Beschermingsklasse | IP66 / NEMA 4X behuizing |
| Communicatie | HERT, STICHTING Fieldbus, Profibus-PA |
| Diagnostiek | - Ja, dat klopt. |