| Procescontrole | Flow, druk, temperatuur, niveau |
|---|---|
| Diagnostiek | Ja |
| Stroombron | Lokaal |
| Gebiedsclassificatie | Explosiebestendig, intrinsiek veilig, Fisco, Type N, Flame Proof, niet-inchendig voor FM |
| Communicatieprotocol | 4-20 Ma Hart |
| Ingangssignaal | 4-20 mA DC (9-28 V DC-lus) |
|---|---|
| Herhaalbaarheid | ±0,5% FS |
| Omgevingstemperatuur | Standaard: -20 °C tot +70 °C (-4 °F tot +158 °F) |
| gewicht | Ongeveer. 2,7-2,8 kg (6,0-6,2 lb) |
| Bescherming | IP66 |
| Invoerstroom | 4-20 Ma DC (standaard) |
|---|---|
| Herhaalbaarheid | Binnen ± 0,5% FS |
| Uitvoerstroom | ≥ 80 L/min (ANR) bij het aanbod van 0,14 MPa; ≥ 200 L/min bij 0,4 MPa |
| Ambient & vloeistoftemperatuurbereik | -20 ° C tot 80 ° C (niet-gevaarlijke gebieden) |
| Gewicht | ca. 2,4 kg |
| Ingress Protection Rating | IP66 |
|---|---|
| Normale werktemperatuurbereik | -25℃~80℃ (standaardtype) |
| Afmeting aansluiting manometer | PT1/8, NPT1/8 |
| De Waaier van de inputdruk | 0,14 ~ 0,7 mpa |
| Ingangsstroomwaaier | 4~20mA gelijkstroom |
| Bedrijfstemperatuur. Bereik | -40°C tot +85°C |
|---|---|
| Communicatieprotocol | HART (optioneel) |
| Herhaalbaarheid | ≤0,5% |
| Bescherming van de behuizing | IP66/NEMA 4x |
| Luchtverbruik | Ontwerp met laag verbruik |
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Werkwijze | Dubbel optreden |
| Herhaalbaarheid | ≤ 0,25% |
| Temperatuur | -40 ° +85 ° |
| Leveringsmedia | Luchtgas |
| Elektronica | 4-20mA - Loop aangedreven |
|---|---|
| Werkcyclus | 100% ononderbroken classificatie |
| functies | Gemakkelijk, eenvoudig, nauwkeurig |
| Materiaal van de klepcarrosserie | Roestvrij staal |
| Benaderend Gewicht | 5KG |
| Ingangssignaal | 4–20 mA gelijkstroom |
|---|---|
| Luchttoevoerdruk | 130 tot 700 kPa (≈ 1,3 tot 7,0 bar) |
| Gewicht | 1,7 kg |
| Omgevingstemperatuur | –40 °C … +80 °C |
| Bescherming | IP66 |
| Temperatuurbereik | -40... +85 °C / -40... +185 °F, standaardversie |
|---|---|
| Communicatie | HERT, STICHTING Fieldbus, Profibus-PA |
| Beschermingsklasse | IP66 / NEMA 4X behuizing |
| Goedkeuringen | Beschikbaar voor HART-, PROFIBUS-PA- en FOUNDATION Fieldbus-netwerken |
| Verpakking Details | Karton + Houten Kist + Bescherming |