| Productnaam | Chinese Merk Regelklep Kogelkraan met Rotork ROM Actuator Elektrisch |
|---|---|
| merk | ROTORK |
| Model | Rom Rompak |
| Artikel 2 | legering/staal |
| Stylus van de klep | Verstuiver |
| Gevoeligheid | ≤ 0,1% |
|---|---|
| Temperatuur van het medium | Temperatuur op hoge temperatuur, Lage, Middelgrote Temperatuur, Normale Temperatuur |
| Afwijking | ≤ 1% |
| Garantie | 1 jaar |
| Temperatuur | ≤ 0,15 %/10 K |
| Media | Gas |
|---|---|
| Grade van bescherming | IP 66/NEMA 4X |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM's |
| Statische vernietigingsgrenzen | 100 MA |
| Hysteresis | ≤ 0,3 % |
| Afwijking | ≤ 1% |
|---|---|
| Toepassing | Industriële sector |
| De richting van de actie | Reversibel |
| Temperatuur | ≤ 0,15 %/10 K |
| Gevoeligheid | ≤ 0,1% |
| Diagnostiek | Zonder |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Communicatie | Zonder |
| Acteren | Enig acteren of Dubbelwerkend |
| Producten | Elektropneumatische positioner |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM-producten |
|---|---|
| Gebruik | Uitdagende doorvoertijden en omgevingsomstandigheden |
| Producten | Elektropneumatische positioner |
| Controlelop | 4 tot 20 MA |
| Acteren | Enig acteren of Dubbelwerkend |
| Model Number | 3730-3 Samson Valve Positioner |
|---|---|
| Media | Gas |
| Temperature | ≤0.15 %/10 K |
| Static destruction limit | 100 MA |
| Hysteresis | ≤0.3 % |
| Minimum current | 3.6 MA For Display 3.8 MA For Operation |
|---|---|
| Signal range | 4 To 20 MA |
| Static destruction limit | 100 MA |
| Sensitivity | ≤0.1 % |
| Degree of protection | IP 66/NEMA 4X |
| Werktemperatuur | 20-80℃ |
|---|---|
| Grade van bescherming | IP 54 |
| Materiaal | Aluminium |
| Signaldruk | Max. 0 tot 6,0 bar |
| Garantie | 1 jaar |
| Kalibratie | Instelbaar in veld (nul, bereik, actie) |
|---|---|
| Materialen (behuizing) | Aluminium, roestvrij staal of gecoat gietijzer |
| Luchtverbruik (stabiele toestand) | Laag, doorgaans < 0,1 SCFM |
| Proces-/kleptemperatuurbereik | -196°C tot +450°C |
| Ingangssignaal (elektropneumatisch) | 4-20 Ma DC (standaard) |