| Invoersignaal | 4-20mA |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM-producten |
| Signaldruk | Max. 0 tot 6,0 bar |
| Gebruik | Drossering |
| Materiaal | Aluminium |
| Diagnostiek | Zonder |
|---|---|
| Producten | Elektropneumatische positioner |
| Productnaam | Samson 3767 |
| Materiaal | Aluminium |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM-producten |
| Gebruik | Uitdagende doorvoertijden en omgevingsomstandigheden |
|---|---|
| Producten | Elektropneumatische positioner |
| Materiaal | Aluminium |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM-producten |
| Naam van het product | Samson 3767 |
| Type | Elektropneumatische/pneumatische klepstandsteller |
|---|---|
| Voedingsluchtdruk | Typisch 1,4 tot 7 bar (20 tot 100 psig) |
| Goedkeuringen voor gevaarlijke gebieden | ATEX, IECEx, FM, CSA (voor gecertificeerde modellen) |
| Ingangssignaal (pneumatisch) | 3-15 psi (0,2-1,0 bar) |
| Proces-/kleptemperatuurbereik | -196°C tot+450°C |
| naam | Van de het instelmechanismekgp5000 Reeks van de controleklep slim de klepinstelmechanisme voor kosoi |
|---|---|
| Type | KGP5000 |
| Inputsignaal | 4 aan 20mA gelijkstroom |
| De output van de positiezender | 4 aan 20mA gelijkstroom |
| Reiswaaier | Lineair/Roterend |
| Grootte | 1/2 |
|---|---|
| Verwarmingsjas | Klasse 150 |
| Producten | Regelklep |
| Std. Materialen | Gietijzer, Koolstofstaal, Roestvrij staal, Monel |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM-producten |
| Pneumatiek | Lucht of zoet aardgas |
|---|---|
| Voeding | 4-20mA |
| Verbindingen (Supply and Actuator) | 1/2 "NPT |
| Nauwkeurigheid | ± 0,5% Volledige lengte |
| Ventieltype | regelklep |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Diagnostiek | Zonder |
| Acteren | Enig acteren of Dubbelwerkend |
| Communicatie | Zonder |
| Gebruik | Uitdagende doorvoertijden en omgevingsomstandigheden |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM-producten |
|---|---|
| Controlelop | 4 tot 20 MA |
| Diagnostiek | Zonder |
| Garantie | 1 jaar |
| Naam van het product | Samson 3767 |
| Temperatuurbereik | -320 tot +842 °F (-196 tot +450 °C) |
|---|---|
| Productnaam | Samson 3241 |
| Verwarmingsjas | Klasse 150 |
| Garantie | 1 jaar |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM-producten |