| Productnaam | Instelmechanisme van de positie het Hoofdabb digitale klep voor van de de klepedp300 reeks van de dr |
|---|---|
| Merk | ABB |
| Model | EDP300 |
| Matrial | Legering/Staal |
| Klepstijl | Drukregelaars |
| Productnaam | Samson 3755 Pneumatische Volumespanningsverhoger voor het werk van de samsonklep met instelmechanism |
|---|---|
| Merk | SAMSON |
| Minimumstroom | 3.8 mA |
| Model | 3755 |
| Reis | 5 tot 50 mm |
| Aanhangsel aan | Lineaire actuator, enkelwerkend |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM-producten |
| Naam van het product | Samson 4763 Elektropneumatische positioner |
| Garantie | 1 jaar |
| Hysteresis | < 0,5% |
| Certificeringen | ATEX, FM, IEC en CSA-goedkeuringen. |
|---|---|
| Modelnummer | SVI1000 |
| Voorwaarde | nieuw en van oorsprong |
| Voedingsdruk | 20 - 100 Psi (1.4 7 Bar)0,07 mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Productnaam | KOSO-de Bovenkant van de controleklep 510T leidde Enige Gezette Bolkleppen met 5200LA-Diafragmatype |
|---|---|
| Merk | KOSO |
| model | 510T |
| Matrial | Legering/Staal |
| Klepstijl | bolklep |
| Afwijking | ≤ 1% |
|---|---|
| Modelnummer | 3730-3 Samson Valve Positioner |
| Grade van bescherming | IP 66/NEMA 4X |
| Statische vernietigingsgrenzen | 100 MA |
| Gevoeligheid | ≤ 0,1% |
| Productnaam | Samsontype 3963 controleklep voor het controleren pneumatische actuator |
|---|---|
| Ontwerp | Solenoïde met vin/pijpassemblage en hulpklep |
| Graad van bescherming | IP 54 met filter / IP 65 met filterterugslagklep |
| Bijlage | Zwarte polyamidepa 6-3-t-GF35, |
| Diafragma's | Chloroprene rubber 57 Cr 868 (- 20 tot +80 °C) |
| Ventieltype | Regelklep onderdeel |
|---|---|
| Ondersteuning op maat | OEM |
| brand name | Fisher |
| Garantie | 1 jaar |
| Modelnummer | DVC6200, DVC2000, 3582, 3610, 3570 |
| Drukmilieu | Atmosferische druk |
|---|---|
| NOMINALE DIAMETER | 20 mm tot 200 mm |
| Verbindingen | Flangen (RF, RTJ), achterste lassen, stopgaten, integrale flangen (RF, RTJ) |
| Vloeistoftemperatuur | -196 tot +565° (-320F tot +1050F) |
| Nominale druk | 1.6MPa tot 6.4MPa |
| Montagetype | Directe of externe montage op roterende of lineaire regelkleppen |
|---|---|
| Communicatieprotocol | HART (snelweg adresseerbare externe transducer) |
| Ingangssignaal | 4-20 MA DC |
| Luchttoevoerdruk | 1.4 tot 7 bar (20 tot 100 psi) |
| Luchtverbruik | Ongeveer. 0,4 kg/u (bij 1,4 bar) |