| Lichaamscategorie | ANSI klasse 150 tot 4500, JIS10K tot 63K |
|---|---|
| Nominale druk | 1.6MPa tot 6.4MPa |
| Gebruik | Tot niveau 24. |
| Verbindingen | Flangen (RF, RTJ), achterste lassen, stopgaten, integrale flangen (RF, RTJ) |
| Stromingskenmerken | Lineair, gewijzigd Lineair, gewijzigd Eq% |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| certificeringen | Geschikt SIL |
| Enkel bruto gewicht | 6,000 kg |
| Bedrijfstemperatuur | Cryogeen |
| Stroom | Pneumatisch |
| Model | Spirax Sarco HV3 Bronze Bodied Globe Stop Kleppen voor stoomwaterolieluchttoepassingen met handwiel |
|---|---|
| Verbindingstype | 2 draad |
| Uitgangssignaal | 4 ~ 20 mA gelijkstroom |
| Merk | spirax sarco |
| Bus/sensor | 4-20 mA Zender |
| Minimumstroom | 3.6 MA voor display 3.8 MA voor gebruik |
|---|---|
| Signaalwaaier | 4 tot 20 MA |
| Temperatuur van het medium | Temperatuur op hoge temperatuur, Lage, Middelgrote Temperatuur, Normale Temperatuur |
| Grade van bescherming | IP 66/NEMA 4X |
| De richting van de actie | Reversibel |
| Signaalwaaier | 4 tot 20 MA |
|---|---|
| Media | Gas |
| Minimumstroom | 3.6 MA voor display 3.8 MA voor gebruik |
| Temperatuur van het medium | Temperatuur op hoge temperatuur, Lage, Middelgrote Temperatuur, Normale Temperatuur |
| Grade van bescherming | IP 66/NEMA 4X |
| Leveringsmedia | Lucht |
|---|---|
| Diagnostiek | - Nee, niet echt. |
| Veiligheidscertificatie | NUL |
| Invoersignaal | Elektrisch |
| Montage-type | Verstuiver gemonteerd |
| Procesbeheersing | Stroom, Druk, Temperatuur, Niveau |
|---|---|
| Benaderend Gewicht | 3.6 kg (8.0 pond) |
| Materialen | Roestvrij staal, koper, koper, aluminiumlegering met laag kopergehalte |
| Drukverbindingen | 1/4 NPT Interne |
| Exploitatievoorwaarden | Gas: T6 Stof: T82 |
| Statische vernietigingsgrenzen | 40 V, interne stroomlimiet ongeveer 40 mA |
|---|---|
| Communicatie | HART® |
| Openingshoek | 24 tot 100° |
| Controlelop | 4 tot 20 MA |
| Modelnummer | 3730 |
| Positiecontrole | Throttling On/Off Controle, |
|---|---|
| Max Outlet Pressure | 145 psig |
| conditie | nieuw en van oorsprong |
| Certificeringen | CSA, FM, ATEX, IECEx, CUTR, Peso, KGS, INMETRO, NEPSI, TIIS, aardgasgecertificeerd |
| garantie | Eén jaar |
| Gebiedsclassificatie | ATEX-Groep II Categorie 2 Gas en Stof, CUTR voor Groepenii/iii Categorie 2 Materiaal |
|---|---|
| Communicatie Protocol | 3-15 of 6-30 psi, 0,2 -1,0 of 0,4 -2,0 bar Pneumatisch Signaal |
| Diagnostiek | Nr |
| Inputsignaal | Pneumatisch |
| Maximum Afzetdruk | 150 psi |