| Verpakking Details | kartonnen/houten kistverpakking |
|---|---|
| Levertijd | 6-8 weken |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 800 reeksen per jaar |
| Plaats van herkomst | Duitsland |
| Verpakking Details | kartonnen/houten kistverpakking |
|---|---|
| Levertijd | 6-8 weken |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 800 reeksen per jaar |
| Plaats van herkomst | Duitsland |
| Verpakking Details | kartonnen/houten kistverpakking |
|---|---|
| Levertijd | 6-8 weken |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 800 reeksen per jaar |
| Plaats van herkomst | Duitsland |
| Montage-type | Integral gemonteerd |
|---|---|
| Modelnummer | DVC6200 |
| Voorwaarde | nieuw en van oorsprong |
| Leveringsmedia | Lucht, Aardgas, Stikstof |
| Invoersignaal | Elektrisch |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Diagnostiek | - Jawel. |
| Garantie | 1 jaar |
| Procesbeheersing | Stroom, Druk, Temperatuur, Niveau |
| Type | Digitale positioner |
| Type | 3710 |
|---|---|
| Communicatie Protocol | 3-15 of 6-30 psi, 0,2 -1,0 of 0,4 -2,0 bar Pneumatisch Signaal |
| Veiligheidscertificatie | Nul |
| Diagnose | Nr |
| Inputsignaal | Pneumatisch |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Modelnummer | AVP 100 |
| Outputsignaal | 4-20 mA gelijkstroom |
| De Druk van de luchtlevering | 140 aan 700kPa |
| Elektroverbindingen | 1/2 NPT interne draad |
| Media | Lucht |
|---|---|
| Minimumstroom | 4-20 MA gelijkstroom |
| Procesbeheersing | Stroom, Druk, Temperatuur, Niveau |
| Gebiedsclassificatie | Explosiebestendige, intrinsiek veilige, niet-brandbare, stofbestendige |
| Productsoort | Valvepositie |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Werktemperatuur | -50°C tot +85°C |
| Type | Digitaal Klepinstelmechanisme |
| Modelnummer | SVI II |
| Minimumstroomsignaal | 3.2 mA |
| Type | Digitaal Klepinstelmechanisme |
|---|---|
| Minimumstroomsignaal | 3.2 mA |
| Diagnostiek | Standaarddiagnose, geavanceerde diagnose. |
| Werktemperatuur | -50°C tot +85°C |
| Signalcommunicatie | HART 5 of 7 over 4-20mA |