| Process/Valve Temperature Range | -196°C 至 +450°C 以上 |
|---|---|
| Linearity | ±0.5% To ±2.0% Of Span |
| Mounting | Direct Mount On Linear (stem) Or Rotary (ISO 5211) Actuators |
| Input/Output Connections | Conduit Entries Or Integral Connectors |
| Output Air Pressure | 0 To 100% Of Supply Pressure |
| Certificeringen | ATEX, CUTR, PED |
|---|---|
| Communicatieprotocol | 3-15 of 6-30 psi, 0,2 -1,0 of 0,4 -2,0 bar Pneumatisch signaal |
| Diagnostiek | Nee |
| Ingangssignaal | Pneumatisch |
| Maximale uitlaatdruk | 50 psi |
| Hysteresis | < 0,5% |
|---|---|
| Gebruik | Drossering |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM-producten |
| Invoersignaal | 4-20mA |
| Aanhangsel aan | Lineaire actuator, enkelwerkend |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Modelnummer | 3200MD |
| Outputsignaal | 4-20 mA gelijkstroom |
| De Druk van de luchtlevering | 140 aan 700kPa |
| Elektroverbindingen | 1/2 NPT interne draad |
| Toepassing | Algemeen |
|---|---|
| Materiaal | Casting |
| Temperatuur van de media | Gemiddelde temperatuur |
| Druk | Gemiddelde druk |
| Kracht | Pneumatische |
| Aanhangsel | Buizen- of wandbevestiging |
|---|---|
| Opzettende positie | Verticaal, condensat afvoer naar beneden |
| Omgevingstemperatuur | -40... +60°C |
| Materiaal | Staal |
| Gewicht, ong. | 10,8 kg |
| Type | Gummigeklede vlinderklep |
|---|---|
| Ontwerp | Concentrisch schijfwafeltype |
| Materiaal zitting | Met rubber bekleed |
| Functie | Luchtbeldichte afsluiting |
| Sollicitatie | Chemische dienstcontrole |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| De Druk van de luchtlevering | Single-acting (van 1,4 tot 6,9 bar), double-acting (van 1,4 tot 10,3 bar) |
| Lineariteit | +/- 1 procent Volledige schaal |
| Herhaalbaarheid | +/- 0,3% Volledige looptijd |
| Type | Digitaal Klepinstelmechanisme |
| Voorwaarde | nieuw en van oorsprong |
|---|---|
| Producten | Digitale positioner |
| Voedingsdruk | 150 PSI |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM-producten |
| Invoer | 4-20 mA |
| Certificeringen | CSA, FM, ATEX, IECEx, CUTR, Peso, KGS, INMETRO, NEPSI, TIIS, aardgasgecertificeerd |
|---|---|
| Type | Digitaal Klepinstelmechanisme |
| Schelpenmateriaal | Industrieel aluminium huis |
| Procesbeheersing | Stroom, Druk, Temperatuur, Niveau |
| Leveringsmedia | Lucht, Aardgas, Stikstof |