| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Diagnostiek | Zonder |
| Controlelop | 4 tot 20 MA |
| Naam van het product | Samson 3767 |
| Gebruik | Uitdagende doorvoertijden en omgevingsomstandigheden |
| Materialen | Aluminium behuizing zonder koper |
|---|---|
| Minimumstroomsignaal | 3.2 mA |
| Modelnummer | SVI II |
| Precisiteit | +/- 0,5% Volledige looptijd |
| Kenmerken | Gemakkelijk, eenvoudig, nauwkeurig |
| Deviation | ≤1 % |
|---|---|
| Media | Gas |
| Signal range | 4 To 20 MA |
| Direction of action | Reversible |
| Sensitivity | ≤0.1 % |
| Actie | Lineair roterend type |
|---|---|
| Devel druk | 0,14 tot 0,7 MPa |
| Signaal | 4 20 mA gelijkstroom |
| Nauwkeurigheid | Hoge controleprecisie |
| Bescherming | IP66 Waterdicht Stofdicht |
| Type | Digitaal Klepinstelmechanisme |
|---|---|
| Gebiedsclassificatie | Explosiebestendige, intrinsiek veilige, niet-brandbare, stofbestendige |
| Schelpenmateriaal | Industrieel aluminium huis |
| Garantie | 1 jaar |
| Modelnummer | DVC6200 |
| Poort | Hoofdhavens in China |
|---|---|
| Verpakking Details | Verpakkingstype: kartondoos Afmeting: Benaderend Gewicht 3610J instelmechanismen: van 2,5 |
| Levering vermogen | 100 reeks/Reeksen per Week |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Merknaam | Fisher |
| Poort | Hoofdhavens in China |
|---|---|
| Verpakking Details | Verpakkingstype: kartondoos Afmeting: Benaderend Gewicht 3610J instelmechanismen: van 2,5 |
| Levering vermogen | 100 set / sets per maand |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Merknaam | Fisher |
| Gebiedsclassificatie | ATEX-Groep II Categorie 2 Gas en Stof, CUTR voor Groepenii/iii Categorie 2 Materiaal |
|---|---|
| Communicatie Protocol | 3-15 of 6-30 psi, 0,2 -1,0 of 0,4 -2,0 bar Pneumatisch Signaal |
| Diagnostiek | Nr |
| Inputsignaal | Pneumatisch |
| Maximum Afzetdruk | 90 psi |
| Modelnummer | SVI II |
|---|---|
| Stroomvoorziening | 4-20 mA |
| Signalcommunicatie | HART 5 of 7 over 4-20mA |
| Diagnostiek | Standaarddiagnose, geavanceerde diagnose. |
| Digitale valve positionerType | Digitaal Klepinstelmechanisme |
| Applicatie | LNG, luchtscheiding, petrochemie |
|---|---|
| Temperatuur van de media | Lage temperatuur |
| Bepaling van de druk | ANSI 150~600, PN16~40 |
| Verstuiver | Meerdere veren pneumatische diafragma-actuator |
| Nominale Grootte | DN80~DN400 |