| Minimumstroomsignaal | 3.2 mA |
|---|---|
| De Druk van de luchtlevering | Single-acting (van 1,4 tot 6,9 bar), double-acting (van 1,4 tot 10,3 bar) |
| Werktemperatuur | -50°C tot +85°C |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Signalcommunicatie | HART 5 of 7 over 4-20mA |
| Leveringsmedia | Lucht |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Communicatieprotocol | 4-20mA analoog |
| Gebiedsclassificatie | Explosiebestendige, intrinsiek veilige, niet-brandbare, stofbestendige |
| Montage-type | Verstuiver gemonteerd |
| Modelnummer | ST700 |
|---|---|
| Geavanceerde weergave | Drie-knop Programmeren Duits Spaans Russisch Italiaans Turks Chinees Japans |
| Goedkeuringen | FM CSA ATEX IECEx SAEx INMETRO NEPSI GOST MARINE |
| Communicatieprotocollen | HART versie 7 Digitaal verbeterde veldbus |
| Basic Display | Twee-knop programmeren Engels en Russisch |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Invoersignaal | Elektrisch |
| Gebiedsclassificatie | Explosiebestendige, intrinsiek veilige, FISCO, type N, vlambestendige, niet-brandbestendige voor FM |
| Certificeringen | CSA, FM, ATEX, IECEx, CUTR, Peso, KGS, INMETRO, NEPSI, TIIS, aardgasgecertificeerd |
| Diagnostiek | - Jawel. |
| Voorwaarde | nieuw en van oorsprong |
|---|---|
| Leveringsmedia | Lucht, Aardgas, Stikstof |
| Montage-type | Integral gemonteerd |
| Energiebron | Lokaal |
| Garantie | 1 jaar |
| Montage-type | Verstuiver gemonteerd |
|---|---|
| Veiligheidscertificatie | NUL |
| Procesbeheersing | Stroom, Druk, Temperatuur, Niveau |
| Diagnostiek | - Nee, niet echt. |
| Modelnummer | DVC6200 |
| Ingangssignaal | 4 tot 20 mA DC constante stroom bij 30 VDC |
|---|---|
| Devel druk | 0,3 bar (5 psi) boven actuatorvereiste |
| Leveringsmiddel | Lucht of Aardgas |
| Onafhankelijke lineariteit | ±2 procent van het uitgangssignaalbereik |
| Hysterese | 0,6 procent van de overspanning |
| Hysteresis | 0,2% |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur | -20°C tot +60°C |
| Voorwaarde | nieuw en van oorsprong |
| Nominale diameter | 2.5" ((63mm), 4" ((100mm), 6" ((150mm) |
| Precisiteit | ±1%, ±1,6% |
| Herhaalbaarheid | ≤ 0,25% |
|---|---|
| Beheerslus | 4 tot 20 mA |
| Stabiliteit | ≤ 0,4% |
| Lineariteit | +/-1,25% |
| Communicatie | HART® |
| Drukbereik | 5-100 psi (kPa 35-700), (0.35-7 bars) |
|---|---|
| Certificaties | CE, PED, CUTR, ATEX |
| De Classificatie van de inhamdruk | van 210 psi (1,5 MPa, 15 bar) het maximum |
| Aansluiting | 1/4 NPT |
| Verpakking Details | Steriliseerden de de uitvoer houten dozen voor buitenlandse handel, IPPC houten dozen en triplexdoze |