| Precisiteit | +/- 0,5% Volledige looptijd |
|---|---|
| Pneumatiek | Lucht of zoet aardgas |
| Stroomvoorziening | 4-20 mA |
| Hysteresis + DeadBand | +/- 0,3% Volledige looptijd |
| Minimumstroomsignaal | 3.2 mA |
| Pneumatiek | Lucht of zoet aardgas |
|---|---|
| Hysteresis + DeadBand | +/- 0,3% Volledige looptijd |
| Werktemperatuur | -50°C tot +85°C |
| Precisiteit | +/- 0,5% Volledige looptijd |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Energiebron | Lokaal |
|---|---|
| Montage-type | Integral gemonteerd |
| Leveringsmedia | Lucht, Aardgas, Stikstof |
| Garantie | 1 jaar |
| Gebiedsclassificatie | UR3, UR5, UR10 UR3e, UR5e, UR10e CB2, CB3.0CB3.1 |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM-producten |
|---|---|
| Voedingsdruk | 150 PSI |
| Verbinding | Flanke, klem, draad, gezond verstand draad |
| Schelpenmateriaal | Industrieel aluminium huis |
| Voorwaarde | nieuw en van oorsprong |
| Stroomvoorziening | 4-20 mA |
|---|---|
| Precisiteit | +/- 0,5% Volledige looptijd |
| Signalcommunicatie | HART 5 of 7 over 4-20mA |
| Hysteresis + DeadBand | +/- 0,3% Volledige looptijd |
| Pneumatische werking | Eenvoudig of dubbelwerkend, uitvalveilig, roterend en lineair |
| Voltagevoorziening (maximaal) | 30 VDC |
|---|---|
| Schelpenmateriaal | Industrieel aluminium huis |
| Data-interfaceabelheid | Draadloos |
| Kenmerken | Gemakkelijk debuggeren, prestatie optimalisatie |
| Toepassingsindustrie | Olie, waterzuivering, farmaceutische producten |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Lineariteit | +/- 1 procent Volledige schaal |
| Pneumatische werking | Eenvoudig of dubbelwerkend, uitvalveilig, roterend en lineair |
| Hysteresis + DeadBand | +/- 0,3% Volledige looptijd |
| Diagnostiek | Standaarddiagnose, geavanceerde diagnose. |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Montage-type | Integral gemonteerd |
| Leveringsmedia | Lucht, Aardgas, Stikstof |
| Max Outlet Pressure | 145 psig |
| Schelpenmateriaal | Industrieel aluminium huis |
| Stroomvoorziening | 4-20 mA |
|---|---|
| Diagnostiek | Standaarddiagnose, geavanceerde diagnose. |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Materialen | Aluminium behuizing zonder koper |
| Minimumstroomsignaal | 3.2 mA |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Modelnummer | DVC6200 |
| Gegevensinterface | Draadloos |
| Communicatieprotocol | HERT, Analogon 4-20mA |
| Schelpenmateriaal | Industrieel aluminium huis |