| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Diagnostiek | - Nee, niet echt. |
| Montage-type | Verstuiver gemonteerd |
| Voorwaarde | nieuw en van oorsprong |
| Schelpenmateriaal | Industrieel aluminium huis |
| Communicatieprotocol | 4-20 MA HART |
|---|---|
| Uitgangssignaal | Luchtdruk tot 145 psig (10 bar) |
| Beschermingscategorie | IP66/IP67 (stof- en waterdicht) |
| Voeding | 24 V gelijkstroom (minimaal 9,5 V voor analoge besturing, 10 V voor HART) |
| Precisiteit | ±0,50% van de outputspanne (onafhankelijke lineariteit) |
| Klepkarakterisering | Lineair, gelijk %, snel open (selecteerbaar) |
|---|---|
| Softwareconfiguratie | FlowServe Logix -software |
| Outputdruk | 0 - 100% van de leveringsdruk |
| Hysteresis | < 0,1% |
| Loop -indicatoren | : LCD voor positie, signaal en alarmen |
| Communicatieprotocol | In een deksel |
|---|---|
| Diagnostiek | Ja |
| Max uitlaatdruk | 145 psi |
| temperatuur van media | Normale temperatuur |
| Procescontrole | Flow, druk, temperatuur, niveau |
| Vastgesteld punt | 4 tot 20 mA |
|---|---|
| Klepreis | 3,6 tot 300 mm |
| Openingshoek | 24 aan 100° |
| Materiaal | Staal |
| Mededeling | HART® gebieds communicatie protocol |
| Vastgesteld punt | 4 tot 20 mA |
|---|---|
| Klepreis | 3,6 tot 300 mm |
| Openingshoek | 24 aan 100° |
| Materiaal | Aluminium |
| Mededeling | HART® gebieds communicatie protocol |
| Leveringsmedia | Lucht, Aardgas, Stikstof |
|---|---|
| Werktemperatuur | Standaardtemperatuur, Op hoge temperatuur |
| Modelnummer | DVC6200 |
| Gegevensinterface | Draadloos |
| Schelpenmateriaal | Industrieel aluminium huis |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Aangepaste steun | OEM, ODM, OBM |
| Temperatuur van media | Normale Temperatuur |
| Lichaamsmateriaal | Messing |
| Havengrootte | 1/2 „; 3/8“; 1 „ |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Aangepaste steun | OEM, ODM, OBM |
| Temperatuur van media | Normale Temperatuur |
| Lichaamsmateriaal | Messing |
| Havengrootte | 1/2 „; 3/8“; 1 „ |
| Modelnummer | Tzidc-200 |
|---|---|
| De Grenzen van de opslagtemperatuur | -58°F aan 200°F (- 50°C aan 93°C) |
| Relatieve vochtigheid | 10 aan non-condensing 90% |
| Snelle Voorbijgaande Uitbarsting | Geen effect bij 2 kV |
| Aangepaste steun | OEM, ODM, OBM |