| temperatuur van media | Hoge temperatuur, lage temperatuur, gemiddelde temperatuur, normale temperatuur |
|---|---|
| Hysteresis | ≤ 0,3 % |
| Mate van bescherming | IP 66/NEMA 4X |
| Minimumstroom | 3.6 MA voor display 3.8 MA voor gebruik |
| Statische vernietigingsgrenzen | 100 ma |
| Communicatieprotocol | HART 5 of HART 7 |
|---|---|
| Analoog signaal | 4-20 MA DC |
| Elektrische verbinding | 1 /2 NPT intern of M20 |
| Voedingsspanning | 8-30 VDC |
| Media | Lucht & Gas |
| Type | Digitale pneumatische klepstandsteller met hoge capaciteit en hoge precisie |
|---|---|
| Stroomsnelheid | Aanvoer/uitlaat Cv max 2,3 (hoge stroom); ≤0,3 (laag debiet) |
| Certificeringen | Intrinsiek veilig (Ex ia), explosieveilig (Ex d), IP66/NEMA 4X |
| Mededeling | 4-20mA, HART 7, USB, FDI-driver voor DCS-verbinding |
| Bedrijfsdruk | 2,5-10,4bar (fail-freeze 8bar, aardgas 6bar) |
| Bedrijfstemperatuur. Bereik | -40°C tot +85°C (-40°F tot +185°F) |
|---|---|
| Operationeel drukbereik | 1,4 tot 6 bar (20 tot 90 psi) |
| Poortgrootte | 1/4 inch |
| Ingangssignaal | 4-20 MA DC |
| Communicatieprotocollen | SP7-10: HART 5/7, SP7-11: PROFIBUS PA, SP7-12: Foundation Fieldbus |
| Temperatuur | -40 ° +85 ° |
|---|---|
| Herhaalbaarheid | ≤ 0,25% |
| Modelnummer | Masoneilan 4700E/SVI2/SVI3 |
| Merknaam | Masoneilan |
| Leveringsmedia | Luchtgas |
| Naam van het product | Azbil AVP300/301/302 slimme pneumatische ventielpositionair |
|---|---|
| Toepasselijke actuator | Pneumatische enkel- en dubbelwerkende, lineaire en roterende motoren |
| Invoersignaal | 4-20 mA gelijkstroom |
| Communicatiesysteem | HART6-communicatie |
| Uitgangssignaal | 4-20 mA gelijkstroom |
| temperature of media | Medium Temperature, Low Temperature, High Temperature |
|---|---|
| Operational Pressure Range | Customized |
| Nominal diameter | DN250 to DN450 |
| Material | Aluminum, stainless steel |
| Packaging Details | Cardboard box + wooden box + filling material protection |
| Omgevingstemperatuur | -20 ~ +70°C |
|---|---|
| Pneumatische Verbindingen | RC 1/4 of NPT 1/4 |
| Luchtvoorziening | Max. 7.0Bar (100psi) |
| Herhaalbaarheid | Binnen ± 0,5% FS |
| Verpakking Details | Kartonnen doos + bescherming |
| Inlaatdruk | 1,4...6 bar |
|---|---|
| Maximale hysteresis | 0.3% |
| Omgevingsluchttemperatuur voor gebruik | -40...80 °C (-40...176 °F) |
| Communicatiepoortprotocol | HART, 4...20 mA Profibus FOUNDATION-veldbus |
| Maximale druk | 6 bar, 90 psi |
| Ingangsstroomwaaier | 4~20mA gelijkstroom |
|---|---|
| Afmeting aansluiting luchtbron | PT1/4, NPT1/4 |
| Ingress Protection Rating | IP66 |
| De Waaier van de inputdruk | 0,14 ~ 0,7 mpa |
| Afmeting aansluiting manometer | PT1/8, NPT1/8 |