| Ingangssignaal | 3-15 psi pneumatisch of 4-20 mA elektrisch signaal |
|---|---|
| Standaard werkende temperatuur | -20°C tot 70°C, aangepast bereik op aanvraag beschikbaar |
| CV Max. lage stroom | ND 1/4" ingang 0,34 uitgang 0,34; ND 1/2" ingang 0,637 uitgang 0,79 |
| Voedingsverbinding | ND 1/4" voor SA/CL-2, ND 1/2" voor SA/CL-1 |
| Devel druk | 2.5 tot 7 bar |
| Verpakking Details | kartonnen/houten kistverpakking |
|---|---|
| Levertijd | 6-8 weken |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 800 reeksen per jaar |
| Plaats van herkomst | Japan |
| Herhaalbaarheid | +/- 0,3% Volledige looptijd |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Lineariteit | +/- 1 procent Volledige schaal |
| Signalcommunicatie | HART 5 of 7 over 4-20mA |
| Voedingsdruk | 20 tot 150 psi |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Precisiteit | +/- 0,5% Volledige looptijd |
| Modelnummer | SVI II |
| Voedingsdruk | 20 tot 150 psi |
| Lineariteit | +/- 1 procent Volledige schaal |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Materialen | Aluminium behuizing zonder koper |
| Lineariteit | +/- 1 procent Volledige schaal |
| Voedingsdruk | 20 tot 150 psi |
| Kenmerken | Gemakkelijk, eenvoudig, nauwkeurig |
| Signalcommunicatie | HART 5 of 7 over 4-20mA |
|---|---|
| Werktemperatuur | -50°C tot +85°C |
| Pneumatische werking | Eenvoudig of dubbelwerkend, uitvalveilig, roterend en lineair |
| Pneumatiek | Lucht of zoet aardgas |
| Stroomvoorziening | 4-20 mA |
| Luchtlevering | 280 SLPM @ 30psi |
|---|---|
| Hysteresis + DeadBand | +/- 0,3% Volledige looptijd |
| Pneumatiek | Lucht of zoet aardgas |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Pneumatische werking | Eenvoudig of dubbelwerkend, uitvalveilig, roterend en lineair |
| Grootte van de klep | DN 15-DN 100 |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Voedingsdruk | 0.05-16 bar |
| Lange | 130-350 mm |
| Hoogte H1 | 335-540 mm |
| Herhaalbaarheid | +/- 0,3% Volledige looptijd |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Lineariteit | +/- 1 procent Volledige schaal |
| Signalcommunicatie | HART 5 of 7 over 4-20mA |
| Voedingsdruk | 20 tot 150 psi |
| Bedrijfstemperatuur | -50°C tot +85°C |
|---|---|
| Leveringsdruk (single-acting) | 20 tot 100 psi max (1,4 tot 6,9 bar) |
| Leveringsdruk (dubbelwerken) | 20 tot en met 150 psi max. |
| Pneumatische werking | Eenvoudig of dubbelwerkend, uitvalveilig; draaiend en lineair |
| Signaal - Mededeling | HART 5 of 7 over 4-20mA |