| Type | Vleugelkleppen |
|---|---|
| Merknaam | Keystone |
| Model | F990 |
| MOQ | 1 set |
| Grootte | DN15 tot DN300 |
| Type | Vleugelkleppen |
|---|---|
| Merknaam | Keystone |
| Model | F990 |
| MOQ | 1 set |
| Grootte | DN15 tot DN300 |
| Type | Lineaire steel, gemotoriseerde actuatoren met roterende steel |
|---|---|
| Maximum outputkracht | 10.000 N, 9800 N, 2200 N (lineair) |
| Maximaal uitgangsmoment | 49 Nm, 1500 Nm, 588 Nm, 1500 Nm (roterend) |
| Voedingsspanning | AC 100V 50/60Hz, AC 220V 50Hz, AC 100V 50/60Hz, 220V 50Hz |
| Maximale slag/hoek | 100 mm, 90 graden |
| Productnaam | Fisher FIELDVUE DLC3010 DLC3020 DLC3020F Digitale niveauscontroleur |
|---|---|
| Merk | VISSER |
| Model | DLC3010 DLC3020 DLC3020F |
| Gevaarlijke Gebiedsclassificatie | Ex h IIC Tx GB |
| Nauwkeurigheid | 0,15 |
| Productnaam | Fisher FIELDVUE DLC3010 DLC3020 DLC3020F Digitale niveauscontroleur |
|---|---|
| Merk | VISSER |
| Model | DLC3010 DLC3020 DLC3020F |
| Gevaarlijke Gebiedsclassificatie | Ex h IIC Tx GB |
| Nauwkeurigheid | 0,15 |
| Productnaam | Emerson Fisher FIELDVUE DLC3100 Digitale niveauscontroleur met Chinese niveauszender voor ketel voor |
|---|---|
| Merk | VISSER |
| Model | DLC3100 DLC3020 |
| Gevaarlijke Gebiedsclassificatie | Ex h IIC Tx GB |
| Nauwkeurigheid | 0,15 |
| Productnaam | Fisher FIELDVUE DLC3010 DLC3020 DLC3020F Digitale niveauscontroleur |
|---|---|
| Merk | VISSER |
| Model | DLC3010 DLC3020 DLC3020F |
| Gevaarlijke Gebiedsclassificatie | Ex h IIC Tx GB |
| Nauwkeurigheid | 0,15 |
| Actie | Lineair roterend type |
|---|---|
| Devel druk | 0,14 tot 0,7 MPa |
| Signaal | 4 20 mA gelijkstroom |
| Nauwkeurigheid | Hoge controleprecisie |
| Bescherming | IP66 Waterdicht Stofdicht |
| Voedingsdruk | 20 tot 150 psi |
|---|---|
| Herhaalbaarheid | +/- 0,3% Volledige looptijd |
| Precisiteit | +/- 0,5% Volledige looptijd |
| Pneumatische werking | Eenvoudig of dubbelwerkend, uitvalveilig, roterend en lineair |
| Minimumstroomsignaal | 3.2 mA |
| Gebiedsclassificatie | Intrinsiek Veilig, niet Brandgevaarlijk, Stof |
|---|---|
| Communicatie Protocol | 4-20mA Analogon |
| Diagnostiek | Nr |
| Inputsignaal | Elektrisch |
| Maximum Afzetdruk | 90 psi |