| Productnaam | De druk die van KOSO PRF300 PRF400 klep verminderen |
|---|---|
| Merk | KOSO |
| Model | PRF300 PRF400 |
| Matrial | Legering/Staal |
| Klepstijl | Onverwacht Acterenrelais |
| Voeding | 24 V gelijkstroom (minimaal 9,5 V voor analoge besturing, 10 V voor HART) |
|---|---|
| Omgevingstemperatuurbereik | -40°C tot 85°C (-40°F tot 185°F) standaard; uitgebreide opties beschikbaar |
| Materiaal | Behuizing van aluminiumlegering (standaard) of roestvrij staal (optioneel). |
| Standaard of niet-standaard | Standaard |
| Nauwkeurigheid | ±0,50% van de outputspanne (onafhankelijke lineariteit) |
| Poort | Hoofdhavens in China |
|---|---|
| Trefwoord | Druk die Klep verminderen |
| Verpakking Details | Verpakkingstype: kartondoos/niet-berokings houten doos |
| Levering vermogen | 100 set / sets per maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Maximum Afzetdruk | 150 psig |
|---|---|
| Inputsignaal | pneumatisch |
| Leveringsmedia | Lucht, Aardgas |
| Verpakking Details | Kartons |
| Betalingscondities | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Input Signal | Electric |
|---|---|
| Operating Temperature | Standard Temperature, High Temperature |
| Power Source | Local |
| Communication Protocol | 4-20 mA HART |
| Diagnostics | Yes |
| Type | Vleugelkleppen |
|---|---|
| Merknaam | Keystone |
| Model | F990 |
| MOQ | 1 set |
| Grootte | DN15 tot DN300 |
| Communicatieprotocol | 4-20 mA analoge, discrete alarmen |
|---|---|
| Gegevensinterface | Bedraad |
| Diagnostiek | Nee |
| Ingangssignaal | Elektrisch |
| Montagetype | Actuator Mount |
| Afsluitingsklasse | Klasse IV (FCI 70-2) |
|---|---|
| Gastoevoerdrukbereik | 140 tot en met 700 KPa |
| Drukklasse | Voor de toepassing van deze richtlijn wordt het gebruik van de in bijlage I vermelde chemische stoff |
| Stromingskenmerken | Gelijk percentage |
| Kritieke Dienst | Vuile dienstverlening, erosie |
| Stromingskenmerken | Gelijk percentage |
|---|---|
| Drukklasse | Voor de toepassing van deze richtlijn wordt het gebruik van de in bijlage I vermelde chemische stoff |
| Toepassingsscenario | Water, stoom, gas, enz. |
| Gastoevoerdrukbereik | 140 tot en met 700 KPa |
| Grootte van de klep | NPS 1, NPS 2 |
| Gebiedsclassificatie | Intrinsiek Veilig, niet Brandgevaarlijk voor CSA en FM |
|---|---|
| Communicatie Protocol | HERT, Analogon 4-20mA |
| Gegevensinterface | Getelegrafeerd |
| Diagnostiek | Ja |
| Inputsignaal | Elektrisch |