| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| type van de klep | Regelklep |
| Gegevensinterface | Draadloos |
| Naam van het product | Verwijderde digitale klepcontroleur |
| Communicatieprotocol | 4-20 MA HART |
| Productnaam | NELES ND7000 Intelligente klepcontroller |
|---|---|
| Mededeling | In een deksel |
| Diagnostiek | Ja |
| Beschermingsklasse | IP66 |
| Temperatuurbereik | -40... +85 °C / -40... +185 °F, standaardversie |
| Lichaamstype | Volledige boring, kleinere boring, klepmaat met mantel |
|---|---|
| Lichaamsgrootte | 1/2"(15A)~16"(400A), 4"*3"~18"*16", 1/2"*1"~12"*10" |
| Lichaamscategorie | 150#~600#, 10K~40K |
| Vloeibare temperatuur | -45~+600°C |
| Verbindingen | Van een flens voorzien (RF) |
| Afsluitingsklasse | Klasse IV (FCI 70-2) |
|---|---|
| Toepassingsscenario | Water, stoom, gas, enz. |
| Gastoevoerdrukbereik | 140 tot en met 700 KPa |
| Werktemperatuur | Standaardtemperatuur |
| Materiaal | drukregelaar |
| Garantieperiode | 1 jaar |
|---|---|
| Stromingskenmerken | Gelijk percentage |
| Outputkenmerken | Lineariteit |
| Drukklasse | Voor de toepassing van deze richtlijn wordt het gebruik van de in bijlage I vermelde chemische stoff |
| Certificeringen | PED, CUTR, ATEX, CRN |
| Poortgrootte | 1/4 NPT |
|---|---|
| Media -compatibiliteit | Lucht, inert gas, schoon water, lichte olie |
| Maximale media-/omgevingstemperatuur | 149 °F (65 °C) ongeveer |
| Stroomverbruik | ~0,48 W (voor spoel) |
| Voeding/spoelspanning | 24 V DC nominaal |
| Corrosiebestendigheid | Hoog |
|---|---|
| Communicatieprotocol | 4-20 MA HART |
| Standaard of niet-standaard | Standaard |
| Uitgangssignaal | Luchtdruk tot 145 psig (10 bar) |
| Ingangssignaal | 4-20 mA DC met split-ranging mogelijkheden |
| naam | Gasdruk ABUV 230 REG. PR-D regelgever van SGT van klep voor KIMRAY met de vleugelklep van KOSO 732E |
|---|---|
| Verbindingstype | Vrouwelijke NPT |
| Lichaamsstijl | Door Lichaam |
| Versieringstype | gelijk percentage |
| Verbindingsklasse | Klasse VI |
| Nominale diameter | 2.5" ((63mm), 4" ((100mm), 6" ((150mm) |
|---|---|
| de industrieën | Energie, chemische industrie, water, olie en gas, algemene industrie, mijnbouw |
| Omgevingstemperatuur | -20°C tot +60°C |
| Verbinding | Flanke, klem, draad, gezond verstand draad |
| Type | Digitale positioner |
| Poort | Hoofdhavens in China |
|---|---|
| Punt | Druk die Klep verminderen |
| Verpakking Details | Verpakkingstype: kartondoos/niet-berokings houten doos |
| Levering vermogen | 100 set / sets per maand |
| Plaats van herkomst | China |