| Vastgesteld punt | 4 tot 20 mA |
|---|---|
| Klepreis | 3,6 tot 300 mm |
| Openingshoek | 24 aan 100° |
| Materiaal | Staal |
| Mededeling | HART® gebieds communicatie protocol |
| Montage-type | Verstuiver gemonteerd |
|---|---|
| Type | Digitaal Klepinstelmechanisme |
| Communicatieprotocol | 4-20mA analoog |
| Gebiedsclassificatie | Explosiebestendige, intrinsiek veilige, niet-brandbare, stofbestendige |
| Werktemperatuur | Standaardtemperatuur, Op hoge temperatuur |
| Hysteresis | < 0,5% |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM-producten |
| Invoersignaal | 4-20mA |
| Gebruik | Drossering |
| Garantie | 1 jaar |
| Productnaam | blokkeerklep KOSO CL-523H blokkeerklep |
|---|---|
| Merk | Koso |
| Model | CL-523H |
| Matriaal | Legering/staal |
| Klepstijl | Positioner |
| Energiebron | Lokaal |
|---|---|
| Gegevensinterface | Draadloos |
| Montage-type | Integral gemonteerd |
| Schelpenmateriaal | Industrieel aluminium huis |
| Garantie | 1 jaar |
| Productnaam | pneumatische onderdelen ROTORK YTC YT-850M YT-850P YT-870P YT-875P YT-870D YT-875D Eindschakelaar Do |
|---|---|
| Merk | ROTORK YTC |
| Model | TS800 YT-850M YT-850P YT-870P YT-875P YT-870D YT-875D |
| Matriaal | Legering/staal |
| Klepstijl | Positioner |
| Diagnostiek | - Jawel. |
|---|---|
| Communicatieprotocol | HERT, Analogon 4-20mA |
| Invoersignaal | Elektrisch |
| Schelpenmateriaal | Industrieel aluminium huis |
| Positiecontrole | Throttling On/Off Controle, |
| Schelpenmateriaal | Industrieel aluminium huis |
|---|---|
| Procesbeheersing | Stroom, Druk, Temperatuur, Niveau |
| Diagnostiek | - Jawel. |
| Modelnummer | DVC6200 |
| Gegevensinterface | Draadloos |
| Verbinding | Verbinding |
|---|---|
| Producten | Digitale positioner |
| Hysteresis | 0,2% |
| Nominale diameter | 2.5 |
| Voorwaarde | nieuw en van oorsprong |
| Compatibiliteit van actuatoren | Enkelwerkend (veerteruggang) en dubbelwerkend |
|---|---|
| Kalibratie | Instelbaar in veld (nul, bereik, actie) |
| Luchtverbruik (stabiele toestand) | Laag, doorgaans < 0,1 SCFM |
| Merk / Fabrikant | Masoneilan |
| De druk van de outputlucht | 0 tot 100% van toevoerdruk |