| Type | 3620J |
|---|---|
| Communicatie Protocol | 4-20mA Analogon |
| Gegevensinterface | Getelegrafeerd |
| Diagnose | Nr |
| Inputsignaal | elektrisch |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Modelnummer | AVP 100 |
| Outputsignaal | 4-20 mA gelijkstroom |
| De Druk van de luchtlevering | 140 aan 700kPa |
| Elektroverbindingen | 1/2 NPT interne draad |
| Softwareconfiguratie | FlowServe Logix -software |
|---|---|
| STEM -reisbereik | 10 - 100 mm (voor lineaire kleppen) |
| Klepkarakterisering | Lineair, gelijk %, snel open (selecteerbaar) |
| Nauwkeurigheid | <± 0,5% van spanwijdte |
| Loop -indicatoren | : LCD voor positie, signaal en alarmen |
| Type | Pneumatische membraanactuators |
|---|---|
| Bewegingstype | Lineaire steel, bewegingstype met roterende steel |
| Luchttoevoerdruk | 140, 300, 340 kPa |
| De lentewaaier | 20-100, 80-200, 120-300 kPa |
| Maximale slag/hoek | 20 mm, 30 mm, 40 mm, 80 mm, 60° |
| Certificeringen | CSA, FM, ATEX, IECEx, CUTR, Peso, KGS, INMETRO, NEPSI, TIIS, aardgasgecertificeerd |
|---|---|
| Communicatieprotocol | HERT, Analogon 4-20mA |
| Leveringsmedia | Lucht, Aardgas, Stikstof |
| Garantie | 1 jaar |
| Type | Digitale positioner |
| Gebruik | Drossering |
|---|---|
| Gevoeligheid | < 0,1% |
| Grade van bescherming | IP 54 |
| Signaldruk | Max. 0 tot 6,0 bar |
| Invoersignaal | 4-20mA |
| Hysteresis | 0.75% van de uitslagspanne |
|---|---|
| Minimumstroom | 4-20 MA gelijkstroom |
| Gevoeligheid | Een verandering van 10% in het aanbod |
| Productsoort | Valvepositie |
| Materialen | Roestvrij staal, koper, koper, aluminiumlegering met laag kopergehalte |
| Toepasselijke actuator | Pneumatische enkel- en dubbelwerkende, lineaire en roterende motoren |
|---|---|
| Ingangssignaal | 4-20 MA DC |
| Communicatiesysteem | SFN-communicatie (model AVP300/301/302)/HART6 (model AVP302) |
| Uitgangssignaal | 4-20 mA DC (reistransmissie) |
| bliksembeveiliging | Piekwaarde van spanningsstoot: 12 kV/piekwaarde van stroomstoot: 1000 A |
| Type | Digitaal Klepinstelmechanisme |
|---|---|
| Stroomvoorziening | 4-20 mA |
| De Druk van de luchtlevering | Single-acting (van 1,4 tot 6,9 bar), double-acting (van 1,4 tot 10,3 bar) |
| Hysteresis + DeadBand | +/- 0,3% Volledige looptijd |
| Diagnostiek | Standaarddiagnose, geavanceerde diagnose. |
| Type | PD DVC6200 SIS |
|---|---|
| Communicatie Protocol | HERT |
| Gegevensinterface | Getelegrafeerd |
| Diagnose | Ja |
| Inputsignaal | Elektrisch, Pneumatisch |