| Type | 3582I |
|---|---|
| Communicatie Protocol | 4-20mA Analogon |
| Gegevensinterface | Getelegrafeerd |
| Diagnose | Nr |
| Inputsignaal | elektrisch |
| Type | 3720 |
|---|---|
| Communicatie Protocol | 4-20mA Analogon |
| Veiligheidscertificatie | Nul |
| Diagnose | Nr |
| Inputsignaal | Elektro |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Modelnummer | AVP 100 |
| Outputsignaal | 4-20 mA gelijkstroom |
| De Druk van de luchtlevering | 140 aan 700kPa |
| Elektroverbindingen | 1/2 NPT interne draad |
| Merk / Fabrikant | Masoneilan |
|---|---|
| Ingangs-/uitgangsverbindingen | Leidingingangen of integrale connectoren |
| Luchtverbruik (stabiele toestand) | Laag, doorgaans < 0,1 SCFM |
| Ingangssignaal (pneumatisch) | 3-15 psi (0,2-1,0 bar) |
| De druk van de outputlucht | 0 tot 100% van toevoerdruk |
| Ingangssignaal | 4-20mA met HART-protocol |
|---|---|
| Devel druk | 1,4~7 bar |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C tot +80°C |
| Beschermingsgraad | IP66, Ex ia IIC T5 |
| materiaal | Aluminium behuizing met corrosiebescherming |
| Serie | 6100LA, 6200LA, 6300LA-serie |
|---|---|
| Type | Lineaire pneumatische cilinderactuators |
| Actietype | Dubbelwerkend, veerretourtype |
| Luchttoevoerdruk | Dubbelwerkend: 300-500 kPa, veerretour: 500 kPa |
| Actie | Directe actie (DA), omgekeerde actie (RA) |
| Ontwerp | Harde afdichting vaste V-poort kogelkraan |
|---|---|
| Structuur | Compact geïntegreerd stijf lichaam, lage vervorming en lekkage |
| Stroompad | Glad stromingspad met lage stromingsweerstand |
| Functie | Dubbele uitschakel- en regelfunctie |
| Controlebereik | Hoge turndown-ratio voor nauwkeurige regeling van kleine debieten |
| Actie | Lineair roterend type |
|---|---|
| Devel druk | 0,14 tot 0,7 MPa |
| Signaal | 4 20 mA gelijkstroom |
| Nauwkeurigheid | Hoge controleprecisie |
| Bescherming | IP66 Waterdicht Stofdicht |
| Handeling | Lente-retour, kwartslag, roterend |
|---|---|
| Certificeringen | Geschikt voor PED, CUTR, ATEX, SIL |
| Controletype | Aan/uit, throttling |
| Actuatormodel | 2052 Roterende actuator met veer en membraan |
| Positioner-model | DVC2000, DVC6200 digitale klepcontroller |
| Diagnostiek | Zonder |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM-producten |
| Naam van het product | Samson 3767 |
| Garantie | 1 jaar |
| Verstuiver | Lineair of Roterend |