| Type | Digitaal Klepinstelmechanisme |
|---|---|
| Luchtlevering | 280 SLPM @ 30psi |
| Pneumatiek | Lucht of zoet aardgas |
| Signalcommunicatie | HART 5 of 7 over 4-20mA |
| Stroomvoorziening | 4-20 mA |
| Productnaam | IMI STI slim instelmechanisme met high-precision digitaal-pneumatisch klepcontrolemechanisme met hog |
|---|---|
| Merk | IMI |
| Model | STI |
| Matrial | Legering/Staal |
| Klepstijl | Drukregelaars |
| Kritieke Dienst | Vuile dienstverlening, erosie |
|---|---|
| Werktemperatuur | Standaardtemperatuur |
| Materiaal | Materiaal |
| Grootte van de klep | NPS 1, NPS 2 |
| Toepassingsscenario | Water, stoom, gas, enz. |
| Hysteresis + DeadBand | +/- 0,3% Volledige looptijd |
|---|---|
| Herhaalbaarheid | +/- 0,3% Volledige looptijd |
| Signalcommunicatie | HART 5 of 7 over 4-20mA |
| Type | Digitaal Klepinstelmechanisme |
| Voedingsdruk | 20 tot 150 psi |
| Voorwaarde | nieuw en van oorsprong |
|---|---|
| Schelpenmateriaal | Industrieel aluminium huis |
| Type | Digitaal Klepinstelmechanisme |
| Werktemperatuur | Standaardtemperatuur, Op hoge temperatuur |
| Certificeringen | Explosiebestendige, intrinsiek veilige, niet-brandbare, stofbestendige |
| Werktemperatuur | Standaardtemperatuur, Op hoge temperatuur |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Producten | Digitale positioner |
| Positiecontrole | Throttling On/Off Controle, |
| Procesbeheersing | Stroom, Druk, Temperatuur, Niveau |
| Diagnostiek | - Nee. |
|---|---|
| Benaderend Gewicht | 3.5 Kg (8.0 pond) |
| Gebiedsclassificatie | Explosiebestendige, intrinsiek veilige, niet-brandbare, stofbestendige |
| Productnaam | klepinstelmechanisme |
| Gegevensinterface | Draadloos |
| Verplichte eindspanning | 9Vdc bij 20mA |
|---|---|
| Modelnummer | SVI1000/SVI2/SVI3 |
| Producten | Positioner |
| Schelpenmateriaal | Industrieel aluminium huis |
| Universeel ontwerp | Lineaire of roterende toepassingen |
| Feedback | Met feedback |
|---|---|
| Leveringsmedia | Luchtoliegas |
| Modelnummer | Fisher DVC6200 |
| Herhaalbaarheid | ≤0,25% |
| Subtype | Digitaal |
| Certificeringen | CSA, FM, ATEX, IECEx, CUTR, Peso, KGS, INMETRO, NEPSI, TIIS, aardgasgecertificeerd |
|---|---|
| Gegevensinterface | Draadloos |
| Diagnostiek | - Ja, dat klopt. |
| Max Outlet Pressure | 145 psig |
| Type | Digitaal Klepinstelmechanisme |