| Montage compatibiliteit | GULDE volledige serie en andere actuatoren die voldoen aan de IEC/VDI/NAMUR-normen |
|---|---|
| Ingangssignaal | 4-20 mA DC standaard, min. 8,5 V (analoog) / 9,0 V (HART) |
| Uitgangsactie | 0,5 tot 7 bar, enkelwerkend, bereikt 95% van de voorraad |
| Luchttoevoer | Max. 7 bar, vereist schone, droge lucht volgens ISA 7.0.01-norm |
| Bedrijfstemperatuur | -40 tot 85 °C, LCD kan defect raken onder -20 °C |
| Handeling | Lineaire lente-terugkeer, |
|---|---|
| Certificeringen | Geschikt voor SIL, ATEX, CUTR, PED |
| Controletype | Aan/uit, throttling |
| Bedrijfstemperatuur | Cryogeen, lage temperatuur, standaardtemperatuur, hoge temperatuur |
| krachtbron | Pneumatisch, Hand |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Type | Digitaal Klepinstelmechanisme |
| Lineariteit | +/- 1 procent Volledige schaal |
| Hysteresis + DeadBand | +/- 0,3% Volledige looptijd |
| Modelnummer | SVI II |
| Materialen | Aluminium behuizing zonder koper |
|---|---|
| Type | Digitaal Klepinstelmechanisme |
| De Druk van de luchtlevering | Single-acting (van 1,4 tot 6,9 bar), double-acting (van 1,4 tot 10,3 bar) |
| Luchtlevering | 280 SLPM @ 30psi |
| Werktemperatuur | -50°C tot +85°C |
| Gebiedsclassificatie | ATEX-Groep II Categorie 2 Gas en Stof, CUTR voor Groepenii/iii Categorie 2 Materiaal |
|---|---|
| Communicatie Protocol | 3-15 of 6-30 psi, 0,2 -1,0 of 0,4 -2,0 bar Pneumatisch Signaal |
| Diagnostiek | Nr |
| Inputsignaal | Pneumatisch |
| Maximum Afzetdruk | 150 psi |
| Grade van bescherming | IP 54 |
|---|---|
| Gevoeligheid | < 0,1% |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanhangsel aan | Lineaire actuator, enkelwerkend |
| Gebruik | Drossering |
| Productnaam | Slim het instelmechanisme elektro pneumatisch instelmechanisme van KOSO PPA801 |
|---|---|
| Merk | Koso |
| Model | PPA801 |
| Matriaal | Legering/staal |
| Klepstijl | Positioner |
| Type | 3661 |
|---|---|
| Communicatie Protocol | 3-15 of 6-30 psi, 0,2 -1,0 of 0,4 -2,0 bar Pneumatisch Signaal |
| Veiligheidscertificatie | Nul |
| Diagnose | Nr |
| Inputsignaal | Pneumatisch |
| Model | spirax het instelmechanismeprijs van de sarcoklep voor het slimme elektro pneumatische instelmechani |
|---|---|
| Verbindingstype | draad 2 |
| Outputsignaal | 4 ~ 20 mA gelijkstroom |
| Merk | Spirax Sarco |
| Bus/Sensor | 4-20 mA Zender |
| Stroomvoorziening | 4-20 mA |
|---|---|
| Signalcommunicatie | HART 5 of 7 over 4-20mA |
| Herhaalbaarheid | +/- 0,3% Volledige looptijd |
| Luchtlevering | 280 SLPM @ 30psi |
| Modelnummer | SVI II |