| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Gegevensinterface | Draadloos |
| Draadloos | Lucht |
| Schelpenmateriaal | Industrieel aluminium huis |
| Gebiedsclassificatie | Explosiebestendige, intrinsiek veilige, niet-brandbare, stofbestendige |
| Communicatie Protocol | 3-15 of 6-30 psi, 0,2 -1,0 of 0,4 -2,0 bar Pneumatisch Signaal |
|---|---|
| Inputsignaal | pneumatisch |
| Maximum Afzetdruk | 50 psi |
| Opzettend type | Opgezet Actuator |
| Werkende Temperatuur | Standaardtemperatuur, Op hoge temperatuur |
| Maximale stroom | 30 VDC-conformiteitsspanning |
|---|---|
| Exploitatievoorwaarden | Gas: T6 Stof: T82 |
| Drukverbindingen | 1/4 NPT Interne |
| Hysteresis | 0.75% van de uitslagspanne |
| Grade van bescherming | IP 54/NEMA 3 |
| Ingangssignaalopties | 4-20 mA (analoog), HART, FOUNDATION Fieldbus |
|---|---|
| Luchttoevoerdruk | 3-7 bar |
| Beschermingsgraad | IP66 |
| Nauwkeurigheid | ≤ 0,25 % |
| Temperatuurbereik | -52 °C tot +85 °C (-62 °F tot +185 °F) |
| De classificatie van de inhamdruk | van 210 psi (1,5 MPa, 15 bar) het maximum |
|---|---|
| Drukinstelbereik | 5-4 psi (35-280 kPa, 0,35-2,8 bar) 5-100 psi (35-700 kPa, 0,35-7 bar) |
| Verbinding | 1/4 NPT of RC |
| Beoordeeld cv | 0,25 |
| Filterelement | Gesinterd poreus polyethyleen (5) |
| Type | 3610J |
|---|---|
| Communicatie Protocol | 3-15 of 6-30 psi, 0,2 -1,0 of 0,4 -2,0 verspert, pneumatisch signaal |
| Veiligheidscertificatie | Nul |
| Diagnose | Nr |
| Inputsignaal | elektrisch |
| Productnaam | spirax het instelmechanismeprijs van de sarcoklep voor het slimme elektro pneumatische instelmechani |
|---|---|
| Model | EP500 |
| Temperaturen. waaier | -30°C aan +85°C |
| Merk | Westlock |
| Schacht en hardware | roestvrij staal |
| Productnaam | IMI STI SA/CL slimme instelmechanisme pneumatische en elektropneumatische instelmechanismen voor vis |
|---|---|
| Model | SA/CL |
| Temperatuur van media | Op hoge temperatuur |
| Druk | Hoge druk |
| Werkende temperatuur | -20 aan 55°C (- 4 aan 122°F) |
| Gevoeligheid | Een verandering van 10% in het aanbod |
|---|---|
| Minimumstroom | 4-20 MA gelijkstroom |
| Gebiedsclassificatie | Explosiebestendige, intrinsiek veilige, niet-brandbare, stofbestendige |
| Werktemperatuurgrenswaarden | -40 tot 82°C |
| Elektroverbinding | 1/2-14 NPT-leidingverbinding |
| Producten | Positioner |
|---|---|
| Werktemperatuur | Standaardtemperatuur, Op hoge temperatuur |
| Beheerslus | 4 tot 20 mA |
| Vervoerbereik | Verstelbaar binnen de geïnitieerde beweging/hoek van rotatie van de klep; de beweging kan tot maxima |
| Statische vernietigingsgrenzen | 40 V, interne stroomlimiet ongeveer 40 mA |