| Verbindingen | Flanken |
|---|---|
| lekken | 0.01% X Nominale ventielcapaciteit |
| Nominale druk | PN1,6~42MPa ANSI 150~2500LB |
| Verpakking | PFA, doorzichtig, gesmolten |
| Basisfout | ± 1% |
| Kleptype | Kogelklep, vlinderklep, membraanklep |
|---|---|
| Devel druk | 20 tot 100 psi (gefilterde, droge, olievrije lucht) |
| Luchtverbruik | 0,9 SCFM @ 20 psi |
| Luchtverbindingen | 1/4 "NPT |
| Bedrijfstemperatuur | -4 tot 176 °F |
| Toelaatbare signaaldruk | 6 bar |
|---|---|
| Actuator gebied | 160 cm ² · 320 cm ² |
| Openingshoek | 90° |
| Toelaatbare temperaturen | – 35 tot +90 °C in ononderbroken verrichting |
| Verpakking Details | karton |
| Productnaam | Voorraad van leveranciers Drukapparatuur Tartarini V/61 Automatische veergevulde ontlastingskleppen |
|---|---|
| Model | V/61 |
| Kritieke Dienst | Lawaaivermindering, Eroderende Cavitatie, Corrosieve Zwakstroom, |
| Merk | Tartarini |
| Materiaal | Koolstofstaal, Roestvrij, Duplex, Legering |
| Productnaam | Drukvaten Tartarini V/61 V60 V50 V51 Automatische Veerveiligheden voor Drukregelaar en Temperatuurre |
|---|---|
| Model | V/61 V60 V50 V51 |
| Kritieke Dienst | Lawaaivermindering, Eroderende Cavitatie, Corrosieve Zwakstroom, |
| Merk | Tartarini |
| Materiaal | Koolstofstaal, Roestvrij, Duplex, Legering |
| Productnaam | Neles ND9000 intelligente klepcontroller |
|---|---|
| Temperatuurbereik | -40... +85 °C / -40... +185 °F, standaardversie |
| Beschermingsklasse | IP66 / NEMA 4X behuizing |
| Communicatie | HERT, STICHTING Fieldbus, Profibus-PA |
| type van de klep | Regelklep |
| Kleptype | Drukverlagend klep |
|---|---|
| Omgevingstemperatuurbereik | -40 ° tot +83 ° C (-40 ° tot +182 ° F) |
| Maximale inlaatdruk | 210PSI |
| Verbinding uit | 1/4NPT |
| Type | 78 serie |
| Afwijking | ≤ 1% |
|---|---|
| Minimumstroom | 3.6 MA voor display 3.8 MA voor gebruik |
| Signaalwaaier | 4 tot 20 MA |
| Temperatuur van het medium | Temperatuur op hoge temperatuur, Lage, Middelgrote Temperatuur, Normale Temperatuur |
| Grade van bescherming | IP 66/NEMA 4X |
| Temperatuur | ≤ 0,15 %/10 K |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM's |
| Media | Gas |
| Temperatuur van het medium | Temperatuur op hoge temperatuur, Lage, Middelgrote Temperatuur, Normale Temperatuur |
| Hysteresis | ≤ 0,3 % |
| Kleptype | Diafragma-klep |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | Standaardtemperatuur, hoge temperatuur |
| Leveringsmedia | Lucht, aardgas |
| Ingangssignaal | Pneumatisch |
| Max uitlaatdruk | 50 psi |