| Gevoeligheid | ≤ 0,1% |
|---|---|
| Hysteresis | ≤ 0,3 % |
| Producten | Positioner |
| Valveverplaatsing | 3.6 tot 300 mm |
| De richting van de actie | Reversibel |
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Werkwijze | Dubbel handelen |
| Herhaalbaarheid | ≤0,25% |
| Temperatuur | -40 ° +85 ° |
| Leveringsmedia | Luchtoliegas |
| Hysteresis + DeadBand | +/- 0,3% Volledige looptijd |
|---|---|
| Werktemperatuur | -50°C tot +85°C |
| Kenmerken | Gemakkelijk, eenvoudig, nauwkeurig |
| Type | Digitaal Klepinstelmechanisme |
| Stroomvoorziening | 4-20 mA |
| Herhaalbaarheid | +/- 0,3% Volledige looptijd |
|---|---|
| Pneumatische werking | Eenvoudig of dubbelwerkend, uitvalveilig, roterend en lineair |
| Precisiteit | +/- 0,5% Volledige looptijd |
| Type | Digitaal Klepinstelmechanisme |
| Modelnummer | SVI II |
| Procesbeheersing | Stroom, Druk, Temperatuur, Niveau |
|---|---|
| Werktemperatuur | Standaardtemperatuur, Op hoge temperatuur |
| Gegevensinterface | Draadloos |
| Type | Digitaal Klepinstelmechanisme |
| Leveringsmedia | Lucht |
| Gebruik | Uitdagende doorvoertijden en omgevingsomstandigheden |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |
| Communicatie | Zonder |
| Acteren | Enig acteren of Dubbelwerkend |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM-producten |
| Type | Digitaal Klepinstelmechanisme |
|---|---|
| Stroomvoorziening | 4-20 mA |
| Hysteresis + DeadBand | +/- 0,3% Volledige looptijd |
| Signalcommunicatie | HART 5 of 7 over 4-20mA |
| Werktemperatuur | -50°C tot +85°C |
| Benaderend Gewicht | 3.6 kg (8.0 pond) |
|---|---|
| Modelnummer | 3620J |
| Maximale stroom | 30 VDC-conformiteitsspanning |
| Procesbeheersing | Stroom, Druk, Temperatuur, Niveau |
| Productsoort | Valvepositie |
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Werkwijze | Dubbel handelen |
| Herhaalbaarheid | ≤0,25% |
| Temperatuur | -40 ° +85 ° |
| Leveringsmedia | Luchtoliegas |
| Producttype | Hoge kwaliteit explosieveilige klepstandsteller |
|---|---|
| Explosiebestendig type | Explosiebestendig composiettype Hoogste veiligheidsniveau |
| Stroomsnelheid | CV 2.3 Hoge opbrengst Zorg voor snelle, krachtige actuatoractie |
| Sollicitatie | Chemische fabriek Raffinaderij Power Damper Grote klepbediening |
| Ingangssignaal | 4-20 mA standaard stuursignaal |