| Grade van bescherming | IP 54 |
|---|---|
| Naam van het product | Samson 4763 Elektropneumatische positioner |
| Hysteresis | < 0,5% |
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | Aluminium |
| Verbindingen | Flangen (RF, RTJ), achterste lassen, stopgaten, integrale flangen (RF, RTJ) |
|---|---|
| Rangeability | 501:1 tot 20:1 |
| Stromingskenmerken | Lineair, gewijzigd Lineair, gewijzigd Eq% |
| Nominale druk | 1.6MPa tot 6.4MPa |
| Vloeistoftemperatuur | -196 tot +565° (-320F tot +1050F) |
| Air Supply | 1.4-8 bar (20-115 psi) |
|---|---|
| Stroom capaciteit | Cv 0.5-20 |
| Luchtverbindingen | G of NPT |
| Optioneel magnetoventil | Met |
| Vervoerkracht | 4 tot 20mA, lusgevoed |
| Invoersignaal | 4-20mA |
|---|---|
| Signaldruk | Max. 0 tot 6,0 bar |
| Aanhangsel aan | Lineaire actuator, enkelwerkend |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM-producten |
| Type | TM14 |
| Productnaam | Instelmechanisme van Azbil het slimme pneumatische instelmechanismen AVP300/301/302 |
|---|---|
| Merk | AZBIL |
| Model | AVP300/301/302 |
| Matrial | Legering/Staal |
| Klepstijl | instelmechanisme |
| Gebruik | Tot niveau 24. |
|---|---|
| NOMINALE DIAMETER | 20 mm tot 200 mm |
| Drukmilieu | Atmosferische druk |
| Vloeistoftemperatuur | -196 tot +565° (-320F tot +1050F) |
| Verstelniveaus | Flanke |
| Verstelniveaus | Flanke |
|---|---|
| Gemiddelde temperatuur | -100°C tot 600°C |
| Lichaamscategorie | ANSI klasse 150 tot 4500, JIS10K tot 63K |
| Nominale druk | 1.6MPa tot 6.4MPa |
| Stromingskenmerken | Lineair, gewijzigd Lineair, gewijzigd Eq% |
| Materiaal | Nodular ductiel ijzer, warmtebehandeld |
|---|---|
| Inherente Kenmerken | Lineair |
| lekken | 0.01% X Nominale ventielcapaciteit |
| Garantieperiode | 1 jaar |
| versiering | Excentrische roterende stekker |
| naam | 301K/332K controleklep rechtstreeks door kogelklep voor kleppenkoso met Flowserve 3800 reekseninstel |
|---|---|
| Type | 301K |
| Volledig droeg grootte | 1/2“ (15A) aan 16“ (400A) |
| Verminderd droeg grootte | 4“ x3“ aan 18“ x 16“ |
| Rating | ANSI Klasse 150 tot 300, JIS 10K aan 40K |
| Model | 67C, 67CR, 67CF en 67CFR |
|---|---|
| Materiaal | Legering/roestvrij staal |
| Merken | visser |
| Maximumafzetdruk | 450 psig/31,0 bar |
| Maximale inlaatdruk | 1000 psig/69,0 bar |