| Diagnostiek | Reizen, druk, leveringsmonitoring |
|---|---|
| Woningmateriaal | Aluminiumlegering met epoxycoating |
| Outputdruk | 0 - 100% van de leveringsdruk |
| Geïntegreerde booster | Optioneel (voor high-speed applicaties) |
| Certificering van gevaarlijke gebieden | ATEX, IECEx, FM |
| STEM -reisbereik | 10 - 100 mm (voor lineaire kleppen) |
|---|---|
| Klepkarakterisering | Lineair, gelijk %, snel open (selecteerbaar) |
| Softwareconfiguratie | FlowServe Logix -software |
| Nauwkeurigheid | <± 0,5% van spanwijdte |
| Woningmateriaal | Aluminiumlegering met epoxycoating |
| Maximale hysteresis | 0.3% |
|---|---|
| Inlaatdruk | 1.4-6 Bar 20-90 Psi |
| Pneumatische werking | Single Acting Dubbel Acting |
| Modelnummer | SRI990 |
| Lineariteit | < 0,4% van de reisspan |
| Leerlucht | 2,5-10bar |
|---|---|
| Luchtopbrengstcapaciteit | Tot 60 m³/h (met twee modules) |
| Bescherming | IP66 |
| Omgevingstemperatuur | -40 °C tot +85 °C |
| Huisvesting | Aluminium, Roestvrij staal |
| Communicatieprotocol | In een deksel |
|---|---|
| Diagnostiek | Ja |
| Max uitlaatdruk | 145 psi |
| temperatuur van media | Normale temperatuur |
| Procescontrole | Flow, druk, temperatuur, niveau |
| Kalibratie | Instelbaar in veld (nul, bereik, actie) |
|---|---|
| Type | Elektropneumatische/pneumatische klepstandsteller |
| Goedkeuringen voor gevaarlijke gebieden | ATEX, IECEx, FM, CSA (voor gecertificeerde modellen) |
| Toevoerluchtaansluiting | 1/4" NPT (standaard) |
| Ingangssignaal (pneumatisch) | 3-15 psi (0,2-1,0 bar) |
| Modelnummer | SVI II |
|---|---|
| Stroomvoorziening | 4-20 mA |
| Hysteresis + DeadBand | +/- 0,3% Volledige looptijd |
| De Druk van de luchtlevering | Single-acting (van 1,4 tot 6,9 bar), double-acting (van 1,4 tot 10,3 bar) |
| Precisiteit | +/- 0,5% Volledige looptijd |
| Modelnummer | SVI II |
|---|---|
| Precisiteit | +/- 0,5% Volledige looptijd |
| Luchtlevering | 280 SLPM @ 30psi |
| Voedingsdruk | 20 tot 150 psi |
| Kenmerken | Gemakkelijk, eenvoudig, nauwkeurig |
| Pneumatiek | Lucht of zoet aardgas |
|---|---|
| De Druk van de luchtlevering | Single-acting (van 1,4 tot 6,9 bar), double-acting (van 1,4 tot 10,3 bar) |
| Luchtlevering | 280 SLPM @ 30psi |
| Materialen | Aluminium behuizing zonder koper |
| Stroomvoorziening | 4-20 mA |
| Outputdruk | 3-15 psi (0,2-1,0 bar) |
|---|---|
| Temperatuurbereik | -40 °C tot +82 °C |
| Behuizing | IP66 |
| Devel druk | 30-150 psi (2,1-10,3 bar) |
| Ingangssignaal | 4-20 MA DC |