| Pneumatiek | Lucht of zoet aardgas |
|---|---|
| Precisiteit | +/- 0,5% Volledige looptijd |
| Minimumstroomsignaal | 3.2 mA |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Pneumatische werking | Eenvoudig of dubbelwerkend, uitvalveilig, roterend en lineair |
| Ingangsstroomwaaier | 4~20mA gelijkstroom |
|---|---|
| Afmeting aansluiting luchtbron | PT1/4, NPT1/4 |
| De Classificatie van de toegangsbescherming | IP66 |
| De Waaier van de inputdruk | 0.14 tot en met 0,7Mpa |
| Afmeting aansluiting manometer | PT1/8, NPT1/8 |
| Diagnostiek | Reizen, druk, leveringsmonitoring |
|---|---|
| Certificering van gevaarlijke gebieden | ATEX, IECEx, FM |
| Outputdruk | 0 - 100% van de leveringsdruk |
| Behuizing | IP66/67, NEMA 4X |
| Rotatiehoek | 0-90 ° of 0-120 ° (voor roterende kleppen) |
| Werktemperatuurgrenswaarden | -58°F tot 185°F (-50°C tot 85°C) |
|---|---|
| Levert drukeffect | 0,05% per psi |
| RELATIEVE VOCHTIGHEID | 10 tot 90% niet-condenserend |
| Snelle tijdelijke burst | Geen effect bij 2 kV |
| Verpakking Details | Kartonnen dozen/houten kisten |
| Ingangssignaal | 4 tot 20 mA DC constante stroom bij 30 VDC |
|---|---|
| Devel druk | 0,3 bar (5 psi) boven actuatorvereiste |
| Leveringsmiddel | Lucht of Aardgas |
| Onafhankelijke lineariteit | ±2 procent van het uitgangssignaalbereik |
| Hysterese | 0,6 procent van de overspanning |
| Communicatieprotocol | 4-20 MA HART |
|---|---|
| Uitgangssignaal | Luchtdruk tot 145 psig (10 bar) |
| Beschermingsgraad | IP66/IP67 |
| Voeding | 24 V gelijkstroom |
| Omgevingstemperatuurbereik | -40°C tot 85°C (-40°F tot 185°F) standaard |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Aangepaste steun | OEM, ODM, OBM |
| Merknaam | Masoneilan |
| Temperatuur van media | Normale Temperatuur |
| Lichaamsmateriaal | Messing |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Aangepaste steun | OEM, ODM, OBM |
| Merknaam | Masoneilan |
| Temperatuur van media | Normale Temperatuur |
| Materiaal van het lichaam | Messing |
| Bedrijfstemperatuur | Cryogeen |
|---|---|
| Toepassing | Algemeen |
| Enkel bruto gewicht | 6,000 kg |
| Garantie | 1 jaar |
| certificeringen | Geschikt SIL |
| Mededeling | In een deksel |
|---|---|
| Diagnostiek | Ja |
| Beschermingsklasse | IP66 / NEMA 4X behuizing |
| IP66 / NEMA 4X behuizing | -40... +85 °C / -40... +185 °F, standaardversie |
| Verpakking Details | Kartonnen doos |