| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Modelnummer | 3582i |
| zeehond | NBR, EPDM, FKM |
| Werkcyclus | 100% ononderbroken classificatie |
| Type weergave | LCD -display |
|---|---|
| Temperatuurresolutie | 0,05 ° C |
| Communicatie -interface | Hart, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
| Materiaal | Aluminium, roestvrij staal |
| Garantie | 1 jaar |
| Ingangssignaal | 4-20 mA DC (9-28 V DC-lus) |
|---|---|
| Herhaalbaarheid | ±0,5% FS |
| Omgevingstemperatuur | Standaard: -20 °C tot +70 °C (-4 °F tot +158 °F) |
| gewicht | Ongeveer. 2,7-2,8 kg (6,0-6,2 lb) |
| Bescherming | IP66 |
| Gehechtheid | Pijp of muursteun |
|---|---|
| Opzettende positie | Rechtop, gecondenseerde drainage naar beneden |
| Omgevingstemperatuur | -40… +60°C |
| Materiaal | Staal |
| Gewicht, ong. | 1.8 kg |
| Eindstijl | FNPT |
|---|---|
| Normen en goedkeuringen | ASTM A126 Klasse B Body |
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | gietijzer |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Vastgesteld punt | 4 tot 20 mA |
|---|---|
| Klepreis | 3,6 tot 300 mm |
| Openingshoek | 24 aan 100° |
| Materiaal | Staal |
| Mededeling | HART® gebieds communicatie protocol |
| Type van Verbinding | Met juk |
|---|---|
| Reizen | 15 of 30 mm |
| Reisbeperking | Tussen 10 en 100% van de geschatte reis |
| Materiaal | Staal |
| Handopheffing | 4 mm-hexuitdraaimoersleutel |
| Type | MG10 |
|---|---|
| Nuttige lading | 10kg/20.046lb |
| Het trekken van kracht | 300N |
| Magnetismeresolutie | 10steps |
| Motor | Geïntegreerde, elektrische BLDC |