| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Temperatuur van de media | Normale temperatuur |
| Materiaal van het lichaam | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Portgrootte | 1/2 „; 3/8“; 1 „ |
| Haven | Hoofdhavens in China |
|---|---|
| Kleur | Rood |
| Model | DVC6200 |
| Versie | HC |
| Verpakking Details | Verpakkingstype: kartondoos/niet-berokings houten doos |
| Haven | Hoofdhavens in China |
|---|---|
| Kleur | Rood |
| Model | 3582i |
| Versie | HC |
| Verpakking Details | Verpakkingstype: kartondoos/niet-berokings houten doos |
| Devel druk | 1,4-7 bar (20-100 psig) |
|---|---|
| Luchtverbruik | Laag vermogen, ≤ 0,08 Nm³/u |
| Behuizing | IP66 |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C tot +85°C (-40°F tot +185°F) |
| Stroomcapaciteit | Tot 12,7 Nm³/u (450 scfu) |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Aangepaste steun | OEM, ODM, OBM |
| Temperatuur van Media | Temperatuur op hoge temperatuur, Lage, Middelgrote Temperatu |
| Groottewaaier | DN50 aan 900 |
| Materiaal | Zacht en Metaal |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Merknaam | Masoneilan |
| Temperatuur van het medium | Normale temperatuur |
| Materiaal van het lichaam | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Temperatuurbereik | -40... +85 °C / -40... +185 °F, standaardversie |
|---|---|
| Mededeling | In een deksel |
| Beschermingsklasse | IP66 / NEMA 4X behuizing |
| Diagnostiek | Ja |
| Levering van stroom | Lusvoeding, 4-20 mA |
| Communicatieprotocol | 4-20 MA HART |
|---|---|
| Gegevensinterface | Bedraad |
| Diagnostiek | Ja |
| Ingangssignaal | Elektrisch |
| Maximale uitlaatdruk | 145 psig |
| Garantie | 3 jaar |
|---|---|
| Modelnummer | 67CFR |
| Leveringsdruk | 0,3 tot 10,0 bar |
| De Consumptie van de evenwichtstoestandlucht | 0,38 tot 1,3 m3/hr |
| Gewicht | Aluminium: 3,5 kg; Roestvrij staal: 8,6 kg |
| Garantie | 3 jaar |
|---|---|
| Beschikbare Bouw | standalone drukregelaar |
| Drukregistratie | Intern |
| Benaderend Gewicht | 1 Pond/0,5 kg |
| Kenmerk | Compact |