| Afsluitingsklasse | Klasse IV (FCI 70-2) |
|---|---|
| Gastoevoerdrukbereik | 140 tot en met 700 KPa |
| Werktemperatuur | Standaardtemperatuur |
| Garantieperiode | 1 jaar |
| Stromingskenmerken | Gelijk percentage |
| kenmerk | Neles besturingsklep Neles positioner |
|---|---|
| Temperatuur | ≤ 0,15 %/10 K |
| Statische vernietigingsgrenzen | 100 MA |
| Minimumstroom | 3.6 MA voor display 3.8 MA voor gebruik |
| Media | Gas |
| Temperatuur | ≤ 0,15 %/10 K |
|---|---|
| Hysteresis | ≤ 0,3 % |
| Minimumstroom | 3.6 MA voor display 3.8 MA voor gebruik |
| Toepassing | Industriële sector |
| Temperatuur van het medium | Temperatuur op hoge temperatuur, Lage, Middelgrote Temperatuur, Normale Temperatuur |
| Naam | Instelmechanisme Logix 3200MD van de Flowserve het Pneumatische Klep |
|---|---|
| Merk | Flowserve |
| Model | LOGIX 3200MD |
| mededelingen | HART Protocol |
| Maximumvoltage | 30.0 VDC |
| Naam van het product | De Chinese klep van de merkcontrole met de klepinstelmechanisme van FOXBORO SRI990 en pneumatische k |
|---|---|
| Model | Foxboro SRI990 |
| Temperatuur van media | Op hoge temperatuur |
| Druk | Hoge druk |
| Werkende Temperatuur | -20 aan 55°C (- 4 aan 122°F) |
| Productnaam | De Chinese klep van de merkcontrole met de klepinstelmechanisme van FOXBORO SRI990 en pneumatische k |
|---|---|
| Model | Foxboro SRI990 |
| Temperatuur van media | Op hoge temperatuur |
| Druk | Hoge druk |
| Werkende Temperatuur | -20 aan 55°C (- 4 aan 122°F) |
| Naam | Chinese besturingsklep met Neles-kleppositionator NDX Mesto en pneumatische actuator |
|---|---|
| Materiaal | Casting |
| Temperatuur van de media | Gemiddelde temperatuur |
| Druk | Gemiddelde druk |
| Kracht | Pneumatische |
| Product name | Chinese Globe Control Valve with Masoneilan SVI2-22123121 SVI2-21123111 Valve Positioner and Tissin TS300 TS305 Filter Regulator |
|---|---|
| Model | SVI2-21113111 SVI2-21123121 SVI2-22123121 SVI2-21123111 |
| Size | 3/4" through 8" |
| SUPPLY | Pneumatic |
| Brand | Masonelian |
| Product Name | Pneumatische kogelkranen met Korea Original Tissin TS800/TS805 Serie Intelligente Smart Positieregel |
|---|---|
| Merken | Tissin |
| Model | TS800 |
| Artikel 2 | legering/staal |
| Stylus van de klep | Positioner |
| Productnaam | Chinese pneumatische besturingsklep met FOXBORO SRI990 klep positioner en pneumatische klep actuator |
|---|---|
| Merken | FOXBORO |
| Model | ROM |
| Artikel 2 | legering/staal |
| Stylus van de klep | Verstuiver |