| Naam van het product | Samson klep van de 3222 reeksen de Pneumatische controle met het instelmechanisme van de VISSERS3582 |
|---|---|
| merk | Samson |
| model | 3222 reeksen |
| Matrial | legering/staal |
| KLEPstijl | Globe afsluiter |
| Naam van het product | Samson 3349 - Pneumatische de controleklep van DIN met instelmechanisme van de VISSERSdvc2000 het di |
|---|---|
| merk | Samson |
| model | 3349- DIN |
| Matrial | legering/staal |
| KLEPstijl | Globe afsluiter |
| Levering | Pneumatisch |
|---|---|
| Naam van het product | Samson klep van de 73,7 reeksen de Pneumatische controle met het instelmechanisme van de VISSERS3582 |
| merk | Samson |
| model | 73,7 reeksen |
| Matrial | legering/staal |
| Grootte | 1/2“ aan 12“ |
|---|---|
| Producten | Elektropneumatische positioner |
| Temperatuurbereik | -320 tot +842 °F (-196 tot +450 °C) |
| Std. Materialen | Gietijzer, Koolstofstaal, Roestvrij staal, Monel |
| Afdichting van de stoelstop | Metalen afdichting/zachte afdichting/hoogwaardige metalen afdichting |
| Productnaam | Digitaal Klepinstelmechanisme DVC6200 |
|---|---|
| Model | DVC6200 |
| vailable Steun | op Vissers657/667or GX actuators |
| De Reeksen van het functieblok | AO, PID, ISEL, OS, AI, MAI, CSEL |
| Leveringsdruk | 0,5 tot 7,0 bar |
| Naam van het product | 72.4DIN de controleklep van de versie Pneumatische Roterende stop met PN 10 aan PN 40 drukclassifica |
|---|---|
| merk | Samson |
| model | 72.4 - pneumatisch - DIN |
| Matrial | legering/staal |
| KLEPstijl | de roterende klep van de stopcontrole |
| Naam van het product | Pneumatische BR26e-controleklep met DN 15 aan de klepgrootte van DN 300 en instelmechanisme van de V |
|---|---|
| merk | Samson |
| model | BR pneumatische 26a - - DIN |
| Matrial | legering/staal |
| KLEPstijl | Kogelkraan |
| Productnaam | controleklep KOSO 310K met vissersdvc6200 pneumatisch instelmechanisme en actuator van KOSO 6300RC |
|---|---|
| Model | bolklep |
| Temperatuur van Media | Op hoge temperatuur |
| Druk | Hoge druk |
| Werkende Temperatuur | -20 aan 55°C (- 4 aan 122°F) |
| Product Name | Chinese besturingsklep met slimme positioner SVI2-21113111 Valve positioner en rotork YTC YT-200 YT- |
|---|---|
| Model | SVI2-21113111 |
| Grootte | 3/4“ door 8“ |
| Aanbod | Pneumatisch |
| Merk | Masonelian |
| Naam van het product | samson besturingsklep met positioner 3766,3767 valve positioner |
|---|---|
| Merk | Samson |
| Model | 3767 |
| Artikel 2 | legering/staal |
| Torsen | 34~13500Nm |