| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Temperatuur van de media | Normale temperatuur |
| Materiaal van het lichaam | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Portgrootte | 1/2 „; 3/8“; 1 „ |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Temperatuur van de media | Normale temperatuur |
| Materiaal van het lichaam | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Portgrootte | 1/2 „; 3/8“; 1 „ |
| Haven | Hoofdhavens in China |
|---|---|
| Kleur | Rood |
| Model | DVC6200 |
| Versie | HC |
| Verpakking Details | Verpakkingstype: kartondoos/niet-berokings houten doos |
| Haven | Hoofdhavens in China |
|---|---|
| Kleur | Rood |
| Model | 3582i |
| Versie | HC |
| Verpakking Details | Verpakkingstype: kartondoos/niet-berokings houten doos |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Merknaam | Masoneilan |
| Temperatuur van het medium | Normale temperatuur |
| Materiaal van het lichaam | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Aangepaste steun | OEM, ODM, OBM |
| Temperatuur van Media | Temperatuur op hoge temperatuur, Lage, Middelgrote Temperatu |
| Groottewaaier | DN50 aan 900 |
| Materiaal | Zacht en Metaal |
| Temperatuurbereik | -40... +85 °C / -40... +185 °F, standaardversie |
|---|---|
| Mededeling | In een deksel |
| Beschermingsklasse | IP66 / NEMA 4X behuizing |
| Diagnostiek | Ja |
| Levering van stroom | Lusvoeding, 4-20 mA |
| Garantie | 3 jaar |
|---|---|
| Modelnummer | 67CFR |
| Leveringsdruk | 0,3 tot 10,0 bar |
| De Consumptie van de evenwichtstoestandlucht | 0,38 tot 1,3 m3/hr |
| Gewicht | Aluminium: 3,5 kg; Roestvrij staal: 8,6 kg |
| Garantie | 3 jaar |
|---|---|
| Beschikbare Bouw | standalone drukregelaar |
| Drukregistratie | Intern |
| Benaderend Gewicht | 1 Pond/0,5 kg |
| Kenmerk | Compact |
| Operationeel drukbereik | Maximaal 16 bar |
|---|---|
| Media | Olie en water |
| Aansturingstypen | 24 V DC, 110/120 V AC, 200/240 V AC |
| Types flenzen | ANSI, PN, JIS |
| Maximale stroom | 3.170 GPM |